کد خبر : 125091       تاریخ : 1400/01/10 15:20:13
اعمال محدودیت همزمان با ۱۳ بدر در بوشهر اجرا می‌شود

اعمال محدودیت همزمان با ۱۳ بدر در بوشهر اجرا می‌شود

معاون استاندار بوشهر گفت: اعمال محدودیت در روز ۱۳ بدر در بوشهر برای صیانت از سلامت مردم است.

به گزارش «پیغام»؛ محمد تقی ایرانی با تبریک نیمه شعبان در خصوص وضعیت شیوع بیماری کرونا و اعمال برخی محدودیت‌ها اظهارداشت: در حال حاضر رنگ 4 شهرستان بوشهر، دیلم و گناوه و دشتستان از نظر شیوع ویروس منحوس کرونا نارنجی است.

وی با بیان اینکه شش شهرستان دیگر استان در سطح زرد این تقسیم بندی قرار دارد، افزود: محدودیت تردد از ساعت ۲۲ الی ۳ صبح است که در تمامی شهرستان‌های استان اجرا می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با عنوان اینکه محدودیت‌های شدید کرونایی در 4 شهرستان نارنجی استان انجام می‌شود، بیان کرد: ورود پلاک‌های غیر بومی و خروج پلاک های بومی از شهرستان‌های نارنجی ممنوع بوده و متخلفین ۵۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.

ایرانی با تشکر از همراهی خوب مردم استان در ایام کرونا، تصریح کرد: باید همچنان رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در اولویت قرار گیرد.

وی به خودداری از سفرهای غیر ضرور، تجمعات و برگزاری مراسمات عزا و عروسی تاکید کرد و گفت: نباید در برابر این بیماری دچار عادی انگاری شویم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر در خصوص روز ۱۳ فروردین خاطر نشان کرد: در این روز محدودیت‌هایی اعمال می‌شود که اعمال این محدودیت‌ها برای صیانت از سلامت مردم است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=125091

نظـــرات شمـــا