کد خبر : 124836       تاریخ : 1399/12/18 14:13:19
امکان ثبت نام غیر حضوری داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا فراهم شد
مدیر کل سیاسی و دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر:

امکان ثبت نام غیر حضوری داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا فراهم شد

پیغام: مدیر کل سیاسی و دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: مکان ثبت نام غیر حضوری داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا فراهم شد.

به گزارش «پیغام»؛ خسرو دهقانی مدیر کل سیاسی و دبیر ستاد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای استان بوشهر گفت: با توجه به هماهنگی صورت گرفته ستاد انتخابات کشور با هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور، داوطلبانی که  از طریق اپلیکیشن موبایلی یا رایانه شخصی اقدام به ثبت نام از راه دور ( غیر حضوری) کرده و اسناد الکترونیکی مورد نیاز را پیوست کنند، بعنوان فرایند قانونی ثبت نام مورد پذیرش بوده و نیازی به حضور فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها برای تایید نهایی ثبت نام ندارند.

وی افزود: آن دسته از داوطلبانی که به دلایل مختلف از جمله عدم استفاده از اپلیکیشن موبایلی و رایانه موفق به ثبت نام الکترونیکی نشده‌اند؛ می‌توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت ثبت نام خود را انجام دهند.

دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر یادآور شد: البته ثبت نام الکترونیکی نافی ثبت نام حضوری داوطلبان در فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها نیست و داوطلبان امکان ثبت نام حضوری نیز دارند.

وی در پایان گفت: پس از تایید نهایی ثبت نام توسط فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها پیامکی مبنی بر نهایی شدن عملیات ثبت نام از طریق سامانه جامع انتخابات برای داوطلبان  ارسال می‌شود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=124836

نظـــرات شمـــا