کد خبر : 124823       تاریخ : 1399/12/16 17:20:18
دینم را به شاهین بوشهر ادا کردم!
مدیرفنی تیم استقلال تهران :

دینم را به شاهین بوشهر ادا کردم!

پیغام: مدیرفنی تیم استقلال تهران درباره پیروزی مقابل فولاد خوزستان صحبت کرد.

به گزارش «پیغام»؛ فراز کمالوند پس از برتری آبی پوشان برابر فولاد خوزستان گفت: خدا را شکر می کنم که استقلال توانست در اولین بازی با حضور ما به برتری برسد تا فاصله در صدر جدول زیاد نشود. فولاد هم به ما چسبیده بود اما باید بگویم در 48 ساعت گذشته چیزی را نتوانستیم به تیم اضافه کنیم. باید به فکری و دستیارانش خسته نباشید بگویم زیرا ما ادامه دهنده راه مربیان قبلی هستیم.

مدیر فنی تیم استقلال درباره انتخاب سرپرست، گفت: تیم ما قطعا نیاز به سرپرست دارد و باید این مشکل حل شود. با بررسی‌هایی که باشگاه و فرهاد مجیدی صورت می‌دهند یک سرپرست به تیم ما اضافه می‌شود.

کمالوند درباره اینکه می توان به استقلال امیدوار بود یا نه گفت: اکنون نمی‌توانیم چیز زیادی درباره این موضوع بگوییم اما تمام سعی و تلاش کادرفنی استقلال بازگرداندن این تیم به روزهای خوب است.

وی درباره احتمال اضافه شدن عضو جدید به کادرفنی استقلال عنوان کرد: دیگر بعید می‌دانم کسی به کادرفنی اضافه شود. البته باید درباره این مضوع با فرهاد مجیدی صحبت شود.

مدیر فنی استقلال درخصوص مشکلات خودش برای جدایی از تیم شاهین بوشهر گفت: مشکل خاصی نبود و من دین خود را به مردم بوشهر و باشگاه شاهین ادا کردم. شرایط برای ما فراهم نشد و تا زمانیکه آنجا بودم به تعهدات عمل نشد. خیلی دوست داشتم به ایم تیم کمک کنم و در فضای صلح و دوستی جدا شوم که این اتفاق هم افتاد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=124823

نظـــرات شمـــا