کد خبر : 124706       تاریخ : 1399/12/16 12:31:43
هدیه عجیب ولنتاین؛ قلب زرافه

هدیه عجیب ولنتاین؛ قلب زرافه

پیغام: زنی پس از شکار یک زرافه، قلب او را از سینه درآورد و به نشان عشق، آن را به همسرش هدیه داد.

پیغام: زنی پس از شکار یک زرافه، قلب او را از سینه درآورد و به نشان عشق، آن را به همسرش هدیه داد.

به گزارش «پیغام» به نقل از تابناک؛ این زن که «مریلیز وان در مروه» نام دارد، عکس‌هایی از شکار خود را در پارک حیات وحش Sun City شمال آفریقای جنوبی در صفحه فیسبوکش به نمایش درآورده است.

پس از آن، همسرش نیز در حالی که قلب زرافه در دستانش بود، نوشت: تا حالا از خود پرسیده اید که قلب زرافه چقدر است؟ من الان با هدیه‌ای که برای روز ولنتاین گرفته‌ام، روی ابر‌ها راه می‌روم!

مریلیز تا کنون ۵۰۰ حیوان را از جمله : فیل، شیر و پلنگ شکار کرده است.

زنی قلب یک زرافه را به همسرش در روز ولنتاین هدیه کرد

این زوج در روز ولنتاین به آفریقای جنوبی مسافرت کردند و در ازای پرداخت ۱۵۰۰ پوند مجوز شکار در این پارک حیات وحش را گرفتند.

مریلیز که اکنون ۳۲ سال دارد، از پنج سالگی به شکار روی آورده و تا کنون ۵۰۰ حیوان را از جمله فیل، شیر و پلنگ شکار کرده است.

گروهی از طرفداران محیط زیست و حقوق حیوانات خواستار محکومیت وی شدند

این در حالی است که او در جواب خشم طرفداران محیط زیست و طرفداران حقوق حیوانات گفت: شکار حیوانات هزاران شغل ایجاد کرده و علاوه بر این، کشتن این زرافه پیر بسیاری از گونه‌های در حال انقراض را در آفریقای جنوبی نجات می‌دهد؛ اما این اظهارنظر وی از سوی طرفداران حفظ منابع طبیعی مورد انتقاد قرار گرفت و قویا رد شد.

گفتنی است، گروهی از طرفداران محیط زیست و طرفداران حقوق حیوانات، خواستار محکومیت وی و برخی نیز با راه اندازی کارزاری در فیسبوک، خواهان بسته شدن صفحه مریلیز در فیسبوک به خاطر کشتار حیوانات شدند.اما پس از به اشتراک گذاشتن این عکس‌ها در فیس بوک، سیلی از نفرت و خشم مردم به سوی وی سرازیر شد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=124706

نظـــرات شمـــا