کد خبر : 124659       تاریخ : 1399/12/07 12:27:13
نماز جمعه در همه شهر‌های استان بوشهر اقامه می‌شود

نماز جمعه در همه شهر‌های استان بوشهر اقامه می‌شود

پیغام: رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان بوشهر از اقامه نماز جمعه ۸ اسفند در همه شهر‌های ۲۵ گانه این استان خبر داد.

 

به گزارش«پیغام» به نقل از باشگاه خبرنگاران ؛حجت‌الاسلام یعقوب بهمیاری، رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان بوشهر با تبریک سالروز میلاد امیرالمومنین حضرت علی‌بن ابیطالب (ع) و گرامیداشت روز پدر و با تاکید بر ادامه رعایت دستورالعمل بهداشتی برای مقابله با کرونا بیان کرد: نهاد نماز جمعه در برابر ویروس کرونا همکاری و تعامل مطلوبی داشته که در این راستا صیانت از سلامتی مردم در اولویت قرار دارد.

او وضعیت ویروس کرونا را در استان بوشهر بر اساس سیاست‌های ستاد مدیریت بیماری کرونا را برشمرد و گفت: همکاری و تعامل مردم استان بوشهر در این عرصه ستودنی است، ولی عادی‌انگاری، بار دیگر سبب شیوع بیماری کرونا می‌شود که باید استفاده از ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی در دستور کار همگان قرار بگیرد.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان بوشهر خدمات کادر درمانی و گروه‌های جهادی در عرصه مقابله با کرونا را مورد ستایش قرار داد و بیان کرد: تنها راه مصونیت از بیماری کرونا، رعایت شیوه‌نامه بهداشتی است که این مهم باید در دستور کار همه مردم قرار بگیرد.

حجت‌الاسلام بهمیاری از ضدعفونی مصلی‌های جمعه خبر داد و عنوان کرد: تمام جایگاه‌های نماز جمعه به‌صورت مستمر علیه ویروس کرونا ضدعفونی می‌شود و تاکنون هیچ موردی از ابتلا به کرونا در این جایگاه‌ها گزارش نشده است.

او با اشاره به برپایی نماز جمعه فردا ۸ اسفند در استان بوشهر بیان کرد: بر اساس مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونا، نماز جمعه در همه شهر‌های ۲۵ گانه استان بوشهر برگزار می‌شود.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان بوشهر با بیان اینکه نماز جمعه فردا ۸ اسفند در شهر بوشهر به امامت حجت‌الاسلام حسین دشتی امام جمعه موقت بوشهر اقامه می‌شود گفت: نماز جمعه در ۲۵ شهر استان بوشهر به امامت، ائمه جمعه اقامه می‌شود.

حجت‌الاسلام بهمیاری استفاده از ماسک، همراه داشتن مهر، آب آشامیدنی و سجاده شخصی را از ضروریات دانست و بیان کرد: هر چند در ورودی جایگاه‌های نماز جمعه، ماسک و مهر توزیع می‌شود، ولی استفاده دائم از ماسک، ضدعفونی و شستشوی دست‌ها مورد تاکید است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=124659

نظـــرات شمـــا