کد خبر : 124630       تاریخ : 1399/12/05 16:20:15
مجموع قربانیان کرونا در استان به 88 نفر رسید

مجموع قربانیان کرونا در استان به 88 نفر رسید

پیغام: دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: کرونا جان یک نفر دیگر را گرفت تا مجموع قربانیان این ویروس در استان به ۸۸۱ نفر برسد.

به گزارش«پیغام»؛ دکتر سعید کشمیری بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری‌شده‌اند و اکنون ۷۷ بیمار در این بخش‌ها بستری هستند.

او ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱ بیمار هم از بخش‌های کرونایی با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد هفت نفر به کرونا مبتلا بودند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر عنوان کرد: امروز یک مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا به ثبت رسید که آقایی است با ۸۶ سال سن و سابقه بیماری زمینه‌ای فشار خون و دیابت.

کشمیری افزود: مجموع جانباختگان کرونا در استان بوشهر به ۸۸۱  نفر رسیده است که از این تعداد ۱۶ نفر مشکوک به این بیماری بوده‌اند.

او بابیان اینکه هم‌اکنون ۱۶ نفر در بخش‌ مراقبت‌های ویژه بستری هستند، عنوان کرد: از این تعداد ۹ نفر با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۹ هزار و ۹۵۳ مبتلا به این ویروس در استان شناسایی شده‌اند.

کشمیری افزایش آمار مبتلایان را زنگ خطری برای استان برشمرد و از مردم خواست دورهمی‌ها را به حداقل برسانند و استفاده از ماسک را فراموش نکنند.

 

  


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=124630

نظـــرات شمـــا