کد خبر : 124598       تاریخ : 1399/12/04 19:20:15
 ۷۲ دستگاه ماینر غیر مجاز در استان کشف و جمع‌آوری شد

۷۲ دستگاه ماینر غیر مجاز در استان کشف و جمع‌آوری شد

پیغام: سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: در چهارمین مانور فراگیر کشف ماینرهای غیرمجاز (دستگاه استخراج ارز دیجیتال) ۷۲ دستگاه ماینر در این استان کشف و جمع‌آوری شد.

به گزارش«پیغام»؛ صادق زنده‌بودی دراین باره اظهار داشت: طرح جمع‌ آوری و کشف ماینرهای غیرمجاز از سوی ۵۲ تیم عملیاتی و با هدف تامین برق پایدار مشترکان خانگی و صنعتی اجرایی شده است.

وی بیان کرد: باتوجه به آغاز موج جدید سرما در کشور و به ‌ویژه استان بوشهر از مردم استان انتظار می‌رود همچون گذشته با مصرف بهینه انرژی، زمینه پایداری شبکه برق و گاز را فراهم کنند.

زنده‌ بودی ادامه داد: طرح جمع‌آوری ماینرهای غیرمجاز در این استان همچنان ادامه دارد و در این زمینه با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر اظهار کرد: تعدیل روشنایی معابر، بلوارها و ورودی شهرها، خاموشی پارک‌ها و کشف برق‌های غیر مجاز مشهود و غیرمشهود خانگی از جمله اقدام‌های انجام شده در این مانور است.

وی یادآورشد: از هم ‌استانی‌ها انتظار می‌رود در صورت مشاهده هرگونه مصرف برق غیرمجاز و مشکوک، مراتب را از طریق شماره ۱۲۱ مرکز فوریت‌های شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر و یا اپلیکیشن" برق من"  گزارش دهند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=124598

نظـــرات شمـــا