کد خبر : 124547       تاریخ : 1399/12/03 12:36:47
 اجازه ندادیم تاکنون استان با بحران آب مواجه شود
استاندار بوشهر:

اجازه ندادیم تاکنون استان با بحران آب مواجه شود

پیغام: استاندار بوشهر گفت: با توجه به اهمیت و حساسیت های موجود در استان بوشهر، اجازه ندادیم تاکنون استان با بحران آب مواجه شود.

به گزارش«پیغام» به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در نشست شورای آب استان بوشهر با اشاره به پیگیری های مستمر مدیریت استان برای تامین آب مورد نیاز در استان اظهار داشت: در این راستا جلسات و پیگیری های متعددی برای رفع مسائل و مشکلات تامین آب در استان در حال انجام است و هدف ما جلوگیری از تنش آبی در تابستان آینده است.

وی افزود: یکی از پروژه های مهم استان برای تامین آب، اجرای مخازن آب در نقاط مختلف است که تعیین تکلیف وضعیت اجرای پروژه های مخازن آب استان توسط شرکت آب و فاضلاب و مدیران مربوطه ضروری است و نباید اجازه دهیم پروژه های مخازن آب معطل بمانند.

استاندار بوشهر تصریح کرد: با توجه به کمبود بارش باران در استان، باید ساز و کاری فراهم شود که تا قبل از شروع فصل گرما، مشکلی برای تامین آب در تابستان نداشته باشیم.

گراوند تاکید کرد: تمام تلاش ما این است که اجازه ندهیم مردم استان در تابستان آینده با مشکلات تامین آب مواجه شوند.

وی افزود: با توجه به اهمیت و حساسیت های موجود در استان بوشهر، اجازه ندادیم تاکنون استان با بحران آب مواجه شود لذا باید برای تابستان آینده هم برنامه ریزی کرده تا با مشکل تامین آب مواجه نشویم.

استاندار بوشهر یادآور شد: شایسته نیست مردم در استان بوشهر به عنوان پایتخت انرژی کشور با مشکلات کمبود آب دست و پنجه نرم کنند، لذا تامین آب مورد نیاز مردم استان یک تکلیف و واجب برای مدیران مربوطه است و باید نهایت همت و تلاش خود را برای این مهم انجام دهند.

در این نشست که با حضور مدیران حوزه آب استان بوشهر برگزار شد، مدیران مربوطه آخرین گزارشات مربوط به پروژه های آبرسانی در استان را ارائه کردند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=124547

نظـــرات شمـــا