کد خبر : 124006       تاریخ : 1399/11/03 11:50:01
کمک خانواده خیر دیلمی به بیمارستان این شهر

کمک خانواده خیر دیلمی به بیمارستان این شهر

پیغام: رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دیلم گفت: خانواده خیر دیلمی ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال برای خرید دستگاه انژکتور سی تی اسکن به بیمارستان بقیه الاعظم (عج) این شهرستان کمک کردند.

به گزارش «پیغام» رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دیلم گفت: یک خانواده نیکوکار این شهرستان ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال برای خرید دستگاه انژکتور سی تی اسکن به انجمن خیریه بیمارستان بقیه الاعظم (عج) اهدا کردند.

 ایرج زنده بودی ادامه داد: پیش از این یکی از خیران، یک دستگاه سی تی اسکن برای بیمارستان دیلم خریداری کرده بود و برای ارائه خدمات کامل به یک دستگاه انژکتور نیاز بود که خانواده غلامرضا دیلمی پور آن را خریدند و به بیمارستان بقیه الاعظم (عج) هدیه دادند.

او با اشاره به اینکه دستگاه انژکتور قابلیت تزریق قبل از تصویربرداری را دارد، بیان کرد: با خرید و نصب این دستگاه، بیماران می‌توانند به طور صددرصدی از همه خدمات سی تی اسکن بهره‌مند شوند.

رئیس شبکه بهداشت ودرمان دیلم عنوان کرد: به این ترتیب، بیماران این شهرستان نیاز نیست برای استفاده از خدمات سی تی اسکن به شهرستان‌های همجوار سفر کنند و سرعت درمان و تشخیص بیماری افزایش می‌یابد.

او با قدردانی از کار خیرخواهانه خانواده دیلمی پور، گفت: با خرید این دستگاه طبق نظر متخصصان همه خدمات سی تی اسکن به بیماران در شهرستان ارائه می‌شود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=124006

نظـــرات شمـــا