کد خبر : 123920       تاریخ : 1399/10/27 11:01:44
 هادی ساعی ازحضور در المپیک توکیو محروم شد

هادی ساعی ازحضور در المپیک توکیو محروم شد

فقط یک روز پس از سیلی معروف ساعی و بدون احضار این چهره سرشناس ورزش ایران، کمیته انضباطی فدراسیون تکواندو وی را یک سال از حضور در رقابت های لیگ و قهرمانی کشور و مبلغ ده میلیون تومان جریمه نقدی محکوم کرد.

پیغام: در تصمیمی بسیار سریع و تنها یکروز پس از درگیری هادی ساعی مدیر فنی تیم ملی تکواندو با دبیر سازمان لیگ، کمیته انضباطی فدراسیون تکواندو حکم به محرومیت یک ساله پرافتخارترین المپین ایران داد.

به گزارش «پیغام»؛ هادی ساعی دارنده ۲ نشان طلا و یک برنز المپیک و ۲ مدال طلای قهرمانی جهان روز گذشته (پنج شنبه) در جریان برگزاری رقابت های لیگ تکواندو، با دبیر سازمان لیگ درگیر شد که سیلی او به طرف مقابل بازتاب زیادی داشت.

فقط یک روز پس از این اتفاق و بدون احضار این چهره سرشناس ورزش ایران، کمیته انضباطی فدراسیون تکواندو وی را یک سال از حضور در رقابت های لیگ و قهرمانی کشور و مبلغ ده میلیون تومان جریمه نقدی محکوم کرد. این محرومیت مانع حضور ساعی در مراحل آماده سازی تیم ملی تکواندوی ایران خواهد شد و بهمین دلیل می توان آن را محرومیت ساعی از نظارت بر ملی پوشان دانست.

ساعی علاوه بر مدیریت تیم های ملی به عنوان مدیر فنی در برخی تیم های لیگ برتر تکواندو نیز فعالیت داشت. او همچنین برای یکسال نمی تواند در لیگ فعالیتی داشته باشد. به این ترتیب هادی ساعی حضور در رقابت‌های المپیک توکیو را از دست داد.

ساعی همچنین رئیس کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک است. رابطه ساعی با پولادگر با وساطت های زیادی ترمیم شده بود اما با این حکم محرومیت، احتمالا بار دیگر این روابط تیره خواهد شد و شاهد افشاگری ها از دو سو خواهیم بود.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=123920

نظـــرات شمـــا