کد خبر : 123769       تاریخ : 1399/10/18 14:31:18
رژه بسیج با 700 شناور در عسلویه+عکس

رژه بسیج با 700 شناور در عسلویه+عکس

در این رژه دریایی که بیش از 700 شناور سبک و سنگین حضور داشتند

پیغام: دومین رژه شناوری بسیج دریایی مردم پایه به مناسبت هفته بزرگداشت شهدای مقاومت با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرمانده نیروی دریایی سپاه در منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه در سواحل بندر عسلویه و خلیج نایبند برگزار شد.

به گزارش«پیغام» به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی سپاه،  سرلشکر حسین سلامی در این رژه دریایی که بیش از 700 شناور سبک و سنگین حضور داشتند گفت: این رزمایش نمایشی غرور آفرین و هنرمندانه با ترکیب زیبایی از وحدت شیعه و سنی برای حمایت از هدف‌های دفاعی کشور و در حمایت و  پشتیبانی از نیروی دریای سپاه است.

  

وی افزود: پیام اصلی این رزمایش این است که نیروهای مسلح و مردم برای دفاع از منافع حیاتی این کشور به خصوص آب‌های نیلگون خلیج فارس و مرزهای آبی میهن اسلامی همیشه آماده و مهیا هستند.

  فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: حضور مردم به پایان ناپذیری قدرت دفاعی ما در دریا کمک می‌کند و این مردم همواره مکمل و حامیان اصلی دفاع هستند و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروهای مسلح بر بستر حمایت‌های مردمی همیشه قدرتمندند و این همدلی بین سپاه و مردم امروز در ساحل خلیج فارس به نمایش گذاشته شد.

وی ادامه داد: در همه ارکان قدرت دفاعی به دلیل پیشرفت‌های روز افزون و شتاب دار فناوری در کشور به خصوص در عرصه دفاعی به فضل الهی در بسیاری از عرصه‌های قدرت دفاعی در لبه‌های مقدم خطوط پیشروی در جهان هستیم و گاهی بخش‌هایی که قابل نشان دادن بوده به دوستان و دشمنان نشان دادیم اما بخش‌های ناپیدایی از قدرت دفاعی ما وجود دارد که در شرایط عمل فقط می‌توان دید و این یک مسیر بدون توقف است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=123769

نظـــرات شمـــا