کد خبر : 123733       تاریخ : 1399/10/17 12:00:01
عملکرد بازیکنان در لیگ رضایت بخش است
سرمربی تیم قایقرانی میداف بوشهر:

عملکرد بازیکنان در لیگ رضایت بخش است

پیغام: سرمربی تیم قایقرانی میداف بوشهر گفت: با اینکه تیم بسیار دیر با اسپانسر به توافق رسید و زمان و امکان تمرین و جذب ورزشکار محدود بود اما بازیکنان با غیرت عمل کردند و کسب رتبه سوم در پایان نیم فصل اول لیگ رضایت بخش است.

به گزارش«پیغام»؛ الهه خوارزمی در گفت‌وگو با ایرنا افزود: زمانی که میداف بسته شد ملی‌پوشان سطح اول بیشتر در تیم‌ هرمزگان و سایر تیم‌ها جذب شده بودند و نماینده بوشهر با چهار ورزشکار فعالیت خود را در لیگ آغاز کرد که فراتر از انتظار ظاهر شد.

وی ادامه داد: تا روز پایانی مسابقات نیم فصل نخست، تیم میداف جایگاه دوم را در اختیار داشت که با یک اشتباه امتیاز این تیم کاهش یافت و در رده سوم جای گرفت.

سرمربی نماینده بانوان بوشهر درلیگ قایقرانی عنوان کرد: بر اساس قوانین لیگ برتر قایقرانی هر تیم می‌تواند با ۶ بازیکن در مسابقات شرکت که در این ارتباط میداف در نظر دارد در نیم فصل ۲ بازیکن جذب کند.

خوارزمی گفت: فردا مسابقات انتخابی تیم ملی برگزار می‌شود و در صورتی که بازیکنان میداف به تیم ملی راه یابند تمرینات خود را در این قالب پیگیری می‌کنند.

وی با بیان اینکه تمرین‌های نماینده بوشهر پیش از این در تهران انجام می‌شد، اضافه کرد: به پیشنهاد رئیس هیات قایقرانی بوشهر، برنامه ریزی شده‌است در صورتی که برخی از بازیکنان تیم موفق به شرکت در اردوی تیم ملی نشوند، اردوی آماده‌سازی در بوشهر برگزار شود.

سرمربی سابق تیم ملی قایقرانی بانوان یادآور شد: در زمان حاضر نرجس کارگرپور و هدیه خیرآبادی ۲ بازیکن ملی پوش تیم میداف هستند.

خوارزمی گفت: زمان دقیق آغاز نیم فصل دوم لیگ برتر قایقرانی مشخص نیست اما اعلام شده‌است که مسابقات اسفندماه سال جاری از سرگرفته می‌شود.

در پایان مرحله اول و دوم رقابت‌های لیگ برتر قایقرانی آب‌های آرام بانوان، باشگاه بحر گستر پارس هرمزگان با ۷۶ امتیاز قهرمان نیم‌فصل رقابت‌ها شد، باشگاه آوا شهرکرد با ۶۹ امتیاز در رده دوم قرار گرفت و میداف بوشهر با ۶۱ امتیاز عنوان سوم را بدست آورد.       


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=123733

نظـــرات شمـــا