کد خبر : 123716       تاریخ : 1399/10/16 12:41:08
مسابقات تیم های شاهین بوشهر و پارس جنوبی جم از شبکه استانی پخش شود

مسابقات تیم های شاهین بوشهر و پارس جنوبی جم از شبکه استانی پخش شود

معاون سیاسی استاندار بوشهر بر لزوم پخش مستقیم مسابقات تیم های شاهین بوشهر و پارس جنوبی جم از شبکه استانی تاکید کرد.

به گزارش «پیغام» به نقل ازروابط عمومی استانداری بوشهر، در راستای برنامه‌ریزی برای پخش زنده بازیهای دو تیم شاهین شهرداری بوشهر و پارس جنوبی جم در مسابقات لیگ یک کشور جلسه ای به ریاست محمدتقی ایرانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر برگزار شد.

در این جلسه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر در زمینه ورزش پیشینه تاریخی درخشانی دارد و ما باید برای شکوفایی و به فعل درآوردن استعدادهای جوانان برای کسب قهرمانی در بخش های مختلف ورزشی همکاری لازم را داشته باشیم.

ایرانی با اشاره به علاقه فراوان مردم بویژه جوانان به ورزش فوتبال خاطر نشان کرد: همه دستگاههای متولی بویژه صدا و سیما با مشارکت هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان استان باید زمینه پخش مستقیم بازیهای دو تیم شاهین شهرداری بوشهر و پارس جنوبی جم را فراهم کنند تا مردم علاقمند در این شرایط و محدودیت های کرونایی بتوانند این بازی‌ها را از طریق تلویزیون تماشا کنند.

وی یادآور شد: همچنین مدیران و مسئولان این دو باشگاه، در زمینه تامین امکانات و تجهیزات مورد نیاز صدا و سیما، همکاری و حمایت‌های لازم را به عمل آورند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=123716

نظـــرات شمـــا