کد خبر : 123704       تاریخ : 1399/10/15 12:58:00
پیش بینی بارندگی برای استان در پایان هفته

پیش بینی بارندگی برای استان در پایان هفته

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: براساس پیش بینی نقشه‎های هواشناسی تا پایان هفته برای برخی نقاط این استان بارش پراکنده باران پیش‌بینی می‎شود.

به گزارش «پیغام»؛ پیام مساعدی در گفت و گو با ایرنا افزود: شرایط دمایی استان بوشهر نیز برای چند روز آینده ثابت خواهد بود.

وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته عسلویه و جم به ترتیب با ۲۷ و هشت درجه سانتیگراد بیشترین و کمترین میزان دما را تجربه کردند.

مساعدی یادآور شد: در هفته جاری، وزش ملایم باد در طول روز، غبار محلی، گاهی افزایش ابر و در برخی مناطق نیز مه صبحگاهی از پدیده‌های غالب در این استان خواهد بود.

وی اظهار داشت: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر کمی تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی، گاهی افزایش ابر و احتمال بارش خفیف باران و  در برخی نقاط همراه با مه صبحگاهی پیش بینی شده‌است.
مساعدی عنوان کرد: در این مدت جهت وزش باد به طور غالب شمال غربی تا شمال شرقی و در مناطق جنوبی گاهی جنوب شرقی با سرعت ۸ تا ۳۰ گاهی تا ۳۶ کیلومتر در ساعت پیش بینی می‌‏شود.

مساعدی افزود: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج در سواحل خلیج فارس ۳۰ تا ۹۰ و در برخی از ساعت‌ها ۱۲۰ سانتیمتر پیش بینی شده‌است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=123704

نظـــرات شمـــا