کد خبر : 120803       تاریخ : 1399/09/05 09:01:12
 ۱۵۴بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند

۱۵۴بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند

پیغام: دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۱۵۴ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

به گزارش«پیغام»؛ دکتر سعید کشمیری اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۲ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند.

وی گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۲۴ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۱۲ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متأسفانه ۶ نفر از هم استانی‌هایمان روزهای گذشته فوت‌شده اند‌ و تست کرونای آن‌ها امروز مثبت اعلام‌شده که در رده سنی ۳۰ تا ۷۹ سال بوده و دارای بیماری زمینه‌ای فشارخون بالا، بیماری قلبی عروقی، دیابت، بیماری ریوی و کم خونی داسی شکل بوده‌اند.

دکتر کشمیری بابیان اینکه هم‌اکنون ۲۹ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۱۴ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۶۷۱۷ نفر بوده است.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر عنوان داشت: با ثبت موارد فوتی جدید، متأسفانه مجموع جا‌‌ن‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا سه شنبه ۴ آذر ماه به عدد ۷۹۶ ‏رسیده است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=120803

نظـــرات شمـــا