کد خبر : 120685       تاریخ : 1399/09/01 11:39:51
سپاه برای زنی که آلونکش را تخریب کردند خانه می‌سازد

سپاه برای زنی که آلونکش را تخریب کردند خانه می‌سازد

فرمانده و مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در دیدار از بانوی سرپرست خانواری که آلونکش توسط کارکنان شهرداری بندرعباس تخریب شده بود، گفت: سپاه برای این زن بی سرپرست هرمزگانی خانه می سازد

به گزارش«پیغام»؛ سردار اباذر سالاری شامگاه جمعه در عیادت از زن سرپرست خانوار بندرعباسی ضمن محکوم کردن این رفتار ماموران شهرداری افزود: سپاه همواره آماده خدمت به قشر مستضعف و آسیب پذیر است و با همکاری دستگاه‌های مرتبط، با آسیب‌شناسی و برنامه‌ریزی لازم نسبت به شناسایی افراد آسیب پذیر و نیازمندان اینچنینی در جامعه اقدام می‌کند.

وی بیان داشت: همچنین سپاه علاوه بر رفع نیازهای آموزشی و تحصیلی فرزندان خانواده‌های محروم، سایر امکانات زندگی را فراهم می‌آورد، به طوری که در آینده شاهد اینگونه حوادث نباشیم.

  

فرمانده سپاه هرمزگان اظهارداشت: تکریم انسان‌ها بویژه مستضعفان و پابرهنگان که خود صاحبان این مملکت هستند باید در تمام امور حفظ و صیانت گردد و اقدام‌های غیرقانونی نیز به صورت مصلحت آمیز توسط مسوولان ذیصلاح حل و فصل گردد.

سالاری یادآورشد: در صورت تخطی از قوانین و مقررات توسط افراد به هر دلیل توصیه می‌شود ماموران ادارات بویژه شهرداری ها که با احاد ملت سر و کار دارند با رعایت اخلاق اسلامی، حفظ حرمت و کرامت افراد و پرهیز از برخوردهایی که باعث هتک حرمت طرف مقابل و جریحه دار شدن افکار عمومی می‌شود، خوراک تبلیغاتی برای معاندین را فراهم نکنند.

وی گفت: باتوجه به برخورد غیرقابل دفاع مامورین شهرداری بندر عباس با این زن بی سرپناه و انتشار تصاویر در سطح کشور و بیرون این رفتار را به شدت محکوم کرده و درخواست برخورد جدی با مسببان آن را داریم.

درپی انتشار تصاویر و فیلم در فضای مجازی که تخریب منزل مسکونی یک بانوی سرپرست خانوار توسط کارکنان شهرداری بندرعباس را نشان می‌داد و منجر به خودسوزی این بانوی جوان شده بود، فرمانده و مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان شامگاه جمعه از این بانوی بی سرپناه عیادت کردند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=120685

نظـــرات شمـــا