کد خبر : 120631       تاریخ : 1399/08/28 09:37:15
۷۰ میلیارد ریال اعتبار برای تیم فوتبال شاهین مصوب شد
عضو شورای اسلامی شهر بوشهر:

۷۰ میلیارد ریال اعتبار برای تیم فوتبال شاهین مصوب شد

پیغام: عضو شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: در نشست شورای شهر بوشهر ۷۰ میلیارد ریال اعتبار برای تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر مصوب شد.

به گزارش«پیغام»؛عبدالخالق برزگرزاده درگفت و گو با ایرنا افزود: برآورد هزینه امسال تیم فوتبال شاهین ۱۵۰ میلیارد ریال است که ۱۲۰ میلیارد ریال آن مربوط به فصل جاری و مابقی نیز مختص پرداخت بدهی فصل‎های گذشته است.

وی بیان کرد: با این شرایط اکنون ۷۰ میلیارد ریال آن از بودجه امسال شهرداری و مابقی نیز از محل بودجه سال آینده مصوب خواهد شد.

برزگرزاده ادامه داد: با روند منظم پرداخت‌ها کادر فنی و بازیکنان باید از هم اکنون به فکر حضور مقتدرانه در لیگ دست یک فوتبال کشور باشند.

وی گفت: از شهرداری بوشهر نیز انتظار می‎رود با تشکیل یک هیات مدیره قوی زمینه ساز تقویت هر چه بیشتر تیم فوتبال شاهین بوشهر شود.

برزگرزاده اظهار کرد: وجود افرادی با قابلیت توان مالی و پشتیبانی در هیات مدیره بدون شک به روند نتیجه گیری تیم شاهین نیز کمک می‎کند.

وی افزود: در این راستا شایسته است در انتخاب اعضای هیات مدیره نهایت دقت و ظرافت بکار گرفته شود.

برزگرزاده اظهار کرد: تیم فوتبال شاهین به عنوان یکی از دو تیم پرطرفدار فوتبال بوشهر موفقیت آن در روحیه و نشاط شهروندان نقش بسزایی داشته و در این زمینه می‎طلبد تمام ظرفیت‌ها برای موفقیت تیم شاهین بکارگیری شود.

تیم فوتبال شاهین بوشهر دوم آذرماه در هفته نخست لیگ دسته یک فوتبال کشور در استادیوم شهید مهدوی بوشهر پذیرای تیم شهرداری آستارا است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=120631

نظـــرات شمـــا