کد خبر : 120623       تاریخ : 1399/08/27 13:20:14
چتر مهربانی نیکوکاران بر سر کودک چهارساله با بیماری قلبی

چتر مهربانی نیکوکاران بر سر کودک چهارساله با بیماری قلبی

رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: با پیگیری‌های این شبکه و با همکاری و جلب مشارکت خیرین سلامت در تنگستان، در عملی خداپسندانه، هزینه عمل یک کودک با مشکل قلبی تأمین و سلامتی به این کودک هدیه شد.

به گزارش «پیغام» به نقل از علوم پزشکی بوشهر؛ عادل مقدس اظهار داشت: در حال حاضر با تعویض دریچه قلب این کودک چهارساله، خوشبختانه طبق نظر پزشکان متخصص، مشکل خاصی از لحاظ سلامتی برای این کودک وجود ندارد.

وی بیان داشت: هم‌اکنون با پایش ها و بررسی‌های مستمر در حال شناسایی کودکان نیازمندی هستیم که به انواع مختلف نیاز به کمک خیرین سلامت دارند و امیدواریم با همکاری مستمر خیرین سلامت، بتوانیم باری را از دوش خانواده‌ها برداریم و شاهد سلامت و تندرستی کودکان شهرستان باشیم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان تصریح کرد: کمک‌های خیرین سلامت تنها در بحث درمان خلاصه نمی‌شود، بلکه ما در مسائلی همچون تغذیه کودکان و ... نیز در صورت لزوم وارد می‌شویم.

مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان خاطرنشان کرد: در شاکله بهداشت و درمان، خیرین سلامت به عنوان منجیان و سفیران سلامت شناخته می‌شوند لذا با آغوش باز در انتظار خیرینی هستیم که توانایی کمک به کودکانی را دارند که به دلیل مشکلات مالی مجبورند مشقت و رنج حاصل از بیماری را تحمل کنند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=120623

نظـــرات شمـــا