کد خبر : 120616       تاریخ : 1399/08/27 12:21:29
کارخانه سیمان کنگان در توزیع سیمان نباید نیازمردم را نادیده بگیرد
فرماندار کنگان :

کارخانه سیمان کنگان در توزیع سیمان نباید نیازمردم را نادیده بگیرد

فرماندار کنگان گفت: کارخانه سیمان کنگان در توزیع سیمان نباید این شهرستان را نادیده بگیرد در حالی که گاهی اوقات مردم شهرستان با کمبود سیمان مواجه می‌شوند.

به گزارش «پیغام» به نقل زا باشگاه خبرنگاران،سیدعلی پاکنژاد فرماندار شهرستان کنگان، در نشست و بازدید بررسی جاده دسترسی کارخانه سیمان ساروج کنگان به معادن، این کارخانه را یکی از کارخانه‌های فعال در  استان دانست و بیان کرد: کارخانه سیمان کنگان در توزیع این محصول نباید نیاز شهرستان را نادیده بگیرد.

او افزود: گاهی اوقات مردم شهرستان با کمبود سیمان مواجه می‌شوند که از مدیران کارخانه سیمان انتظار دارم نگاه ویژه به شهرستان داشته باشند.

فرماندار کنگان ادامه داد: یکی از خواسته‌های مردم از این کارخانه اجرای مسئولیت‌های اجتماعی در شهرستان است اگرچه گام‌های خوبی هم برداشته‌اند.

پاک‌نژاد با اشاره به جایگاه کنگان در حوزه صنعت عنوان کرد: این شهرستان یکی از شهرستان‌های صنعتی استان است و از ۳۰ هزار هکتار زمینی که در اختیارمنطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس است ۱۶هزار هکتار آن در این شهرستان قرار دارد.

او با اشاره به کوه‌ها و معادن موجود در شهرستان گفت: برخی از برداشت‌هایی که از معادن صورت می‌گیرد نامطلوب است که باعث نگرانی مردم و فعالان محیط زیست شده است.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=120616

نظـــرات شمـــا