کد خبر : 120582       تاریخ : 1399/08/26 12:24:14
معافیت یا تخفیف عوارض ویژه مدافعان سلامت اعمال شود
رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر:

معافیت یا تخفیف عوارض ویژه مدافعان سلامت اعمال شود

پیغام: رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: شهرداری در لایحه ای معافیت یا تخفیف عوارض ویژه کادر درمانی استان به شورای شهر ارسال کند.

به گزارش « پیغام»؛ داریوش پوربهی ضمن تقدیر از تلاش مدافعان سلامت  استان گفت: کادر درمانی استان از همان روزهای اول انتشار ویروس کرونا با تمام وجود وارد مبارزه با این ویروس شدند و تا امروز در شرایط قرمز استان شاهد تلاشهای خستگی ناپذیر آنها در مبارزه با کرونا  هستیم

وی در ادامه افزود: در راستای تحلیل از این نیروهای زحمتکش درخواست دارم  لایحه ای از سوی شهرداری در جهت  معافیت یا تخفیف عوارض و خدمات شهرداری به شورا ارسال شود تا بتوانیم قدردان بخش کوچکی از زحمات این عزیزان باشیم .

رئیس شورا در ادامه داد:  با بیان اینکه شهردار جدید و شورای جدید آمده است که حرفهای جدیدی داشته باشیم و مطالبات به حق شهروندان را محقق کنیم از این رو انتظار می رود وضعیت پروژه های شاخص شهرداری با سرعت بیشتری انجام شود

پوربهی خاطر نشان کرد:  پروژه تقاطع  غیر همسطح سردار سلیمانی یکی از پروژه های شاخص شهرداری است که بعد مدتی توقف عملیات اجرایی آن شروع شده است و چندین بازدید از این پروژه داشته ایم و شهرداری یک ناظر مقیم گذاشته اما روند عملیاتی  این پروژه کند است.

وی بیان داشت: یک پروژه به این بزرگی نباید فقط ۵ کارگر داشته باشد و اگر بخواهد اینگونه پیش برود شاید در زمان شورای هفتم یا هشتم به بهره برداری برسد از این روز از شهردار درخواست داریم یک نظارت جدی بر این وضعیت داشته باشد تا شاهد تسریع عملیات اجرایی این تقاطع باشیم.

رفاهی :خدمات شهرداری باید باعث رضایت مندی مردم‌شود

عضو شورای شهر بوشهر گفت: در شرایط سخت اقتصادی و بیماری کرونا خدماتی که در شورا و شهرداری به شهروندان ارائه می دهیم باید باعث رضایت مندی آنها شود.

حیدر رفاهی در ادامه افزود : کارگران  و پاکبان ها به عنوان خدوم ترین نیروهای  که وظیفه نظافت و پاکیزگی معابر را بر عهده دارند از جمله اقشار آسیب پذیر جامعه هستند که ضرورت دارد در مورد پرداخت حقوق و امور رفاهی آنها توجه بیشتری شود و نباید به گونه ای باشد که کارگر ما سه ماه حقوق نگیرد و دفترچه بیمه نداشته باشد از این رو درخواست دارم توجه ویژه به وضعیت معیشتی کارگران زحمتکش شهرداری شود  .

وی در پایان گفت: نیروهای زحمتکش ما درسازمان  اتوبوسرانی که وظیفه حمل و نقل شهروندان در ناوگان حمل عمومی شهررا  بر عهده دارند چندین ماه است حقوق نگرفته اند و باید در زمینه این نیروهای خدوم نیز توجه بیشتری شود تا شاهد خدمات بهتر آنان به مردم باشیم


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=120582

نظـــرات شمـــا