کد خبر : 120581       تاریخ : 1399/08/26 10:29:04
شهروندان از تردد غیرضروری در شهر خودداری کنند

شهروندان از تردد غیرضروری در شهر خودداری کنند

معاون فرماندار بوشهر: همه شهروندان لازم است همراه اصناف، از ساعت ۲۰ به بعد و حتی در طول روز از تردد غیرضروری و از تجمع و دورهمی در شهر و یا منازل خودداری کنند.

به گزارش«پیغام»؛ هادی اخلاقی با تشکر از اصناف و کسبه شهرستان به دلیل همکاری با ستاد کرونا در اجرای طرح تعطیلی مشاغل غیر ضروری پس از ساعت ۲۰، بیان کرد: برابر هماهنگی‌های صورت گرفته، سازمان‌ها و نهاد‌های مختلف در اجرای این طرح همکاری می‌کنند اما با این حال در مرحله اول از ظرفیت اتاق اصناف مرکز استان، اتحادیه‌های صنفی، مدیران و اعضای هیات مدیره‌ بازار‌ها و پاساژ‌ها، و شورایاران استفاده شده است.

او افزود: برای نظارت بر اجرای طرح، گشت‌های مشترک دستگاه‌ها و بازرسان و ناظران متعددی از سازمان صمت، نیروی انتظامی و سایر نهاد‌ها در نقاط مختلف استقرار می‌یابند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بوشهر تاکید کرد: همه می‌دانیم برای قطع زنجیره کرونا، تعطیلی بازار و اصناف به تنهایی کفایت نمی‌کند و موثر نخواهد بود و همه شهروندان لازم است همراه اصناف، از ساعت ۲۰ به بعد و حتی در طول روز از تردد غیرضروری و از تجمع و دورهمی در شهر و یا منازل خودداری کنند.

بر اساس اعلام ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر، گروه‌های شغلی ۲، ۳ و ۴ از ۲۰ آبان تا ۲۰ آذر باید از ساعت ۲۰ به بعد فعالیت خود را تعطیل کنند.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=120581

نظـــرات شمـــا