کد خبر : 120539       تاریخ : 1399/08/25 11:11:18
اهدا ۶۴ تبلت به دانش‌آموزان توسط آموزش وپرورش گناوه

اهدا ۶۴ تبلت به دانش‌آموزان توسط آموزش وپرورش گناوه

پیغام: مدیر آموزش وپرورش گناوه گفت: این مجموعه با مساعدت خیران و فرهنگیان ۶۴ تبلت به دانش‌آموزان بی‌بضاعت در قالب پنجمین مرحله کمک‌های مومنانه این مجموعه اهدا کرد.

به گزارش «پیغام»؛اسکندر احمدی در گفت وگو با ایرنا افزود: این مدیریت با همکاری خیران و فرهنگیان در مجموع ۱۱۹ تبلت و گوشی هوشمند بین دانش آموزان نیازمند توزیع کرده‌است و این کمک‌ها همچنان ادامه خواهد یافت.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه برگزاری کلاس‌های آموزشی بخاطر وضعیت قرمز بیماری کرونا از طریق فضای مجازی انجام می‌شود و عده‌ای از خانواده‌ها توانایی تهیه تبلت را ندارند، تامین این وسیله موردنیاز دانش‌آموزان بی‌بضاعت در دستور کار این مدیریت قرار گرفت.

مدیر آموزش و پرورش گناوه گفت: تبلت‌ها در مدارس شهرستان گناوه بین دانش‌آموزان شناسایی شده مستحق و نیازمند توزیع می‌شود.

احمدی بیان کرد: آموزش و پرورش این شهرستان از شروع سال تحصیلی تاکنون در چند مرحله به دانش‌آموزان نیازمند کمک کرده‌است که پرداخت هزینه کتاب درسی و بسته‌های نوشت افزار بخشی از آن است.

مدیر آموزش و پرورش گناوه افزود: این مجموعه با مشارکت و همکاری فرهنگیان در راه کنترل و پیشگیری از کرونا پیشگام است و کمک‌های مختلفی از جمله در تولید و توزیع ماسک در نقاط و اماکن مهم و میان کادر درمانی و امدادی کرده‌است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=120539

نظـــرات شمـــا