کد خبر : 119122       تاریخ : 1399/07/27 14:10:12
استاندار:مدیریت شهری دچار روزمرگی نشود/شهردار جدید:وصول مطالبات شهرداری از الویت های کاری ام است
شهردار بوشهر معارفه شد

استاندار:مدیریت شهری دچار روزمرگی نشود/شهردار جدید:وصول مطالبات شهرداری از الویت های کاری ام است

پیغام: صبح امروز در نشستی با حضور استاندار حسین صالحیان شهردار بوشهر معارفه شد.

پیغام: صبح امروز در نشستی  با حضور استاندار حسین صالحیان شهردار بوشهر معارفه شد.

به گزارش «پیغام»؛ حسین صالحیان که هفدهم شهریور به عنوان شهردار بوشهر انتخاب شد و به تازگی وزیر کشور حکم انتصاب او را امضا کرده است، امروز در مراسمی با حضور استاندار بوشهر و دیگر مسئولان استان در تالار کوثر استانداری، معرفی شد.

صالحیان متولد ۱۳۴۶ در یزد است و کارشناسی ارشد در رشته کشاورزی (زراعت) دارد.

سابقه کارش در شهرداری یزد به ۲۳ سال می‌رسد و مسئولیت‌هایی بر عهده داشته از جمله معاون سازمان پارک‌ها و فضای سبز، رئیس زیباسازی شهرداری، مدیر ستاد شهر سالم یزد، رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری، رئیس سازمان تاکسیرانی، رئیس سازمان اتوبوسرانی و معاون خدمات شهری بوده است.

استانداری هیچ دخالتی در انتخاب شهردار نداشته است

استاندار بوشهر گفت: در انتخاب شهردار بوشهر چه این دوره و چه دوره‌های قبل دخالتی نداشته و سفارش و توصیه‌ای نیز نکرده‌ایم.

عبدالکریم گراوند صبح یکشنبه در آئین معارفه شهردار جدید بوشهر اظهار داشت: انتخاب شهردار توسط شوراها را انتخاب مردم می‌دانم و در صورتی که مشکلی در فرآیندهای اداری نداشته باشد حکم را امضا کرده‌ایم.

وی که در این مراسم از شهردار بوشهر خواست مدیریت شهری دچار روزمرگی نشود و قاطعانه به دنبال برنامه‌ها برود، گفت: مدیریت استان در کنار شهرداری بوشهر خواهد بود و انتظار می‌رود در این مدت باقی‌مانده مردم شاهد عملکرد خوب شورا و شهرداری بوشهر باشند.

استاندار بوشهرادامه داد: در این مدت باقیمانده از عمر شورا که فرصت کمی نیست، می‌شود چهره‌ای کارآمد از شورا و شهرداری نشان داد. مدیریت استان و شهرستان نیز تمام قد پشت سر شهرداری است.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی در کشوراظهار داشت: امروز سخت‌ترین دوران مدیریتی در چهل سال اخیر را می‌گذرانیم و در این شرایط برای ارائه خدمات مناسب نیازمند همدلی و همراهی همه هستیم.

گراوند از تخصیص ۱۰ هزار میلیارد ریال اعتبارات ارزش افزوده به روستاهای استان طی هفت سال اخیر خبر داد و بیان کرد: طی این مدت ۱۰ هزار میلیارد ریال نیز به شهرداری‌های استان پرداخت شده است.

هدف ما ارائه خدمات صادقانه به مردم بوشهر است

شهردار جدید بوشهر در آیین معارفه اش بیان داشت: هدف ما ارائه خدمات صادقانه به مردم بوشهر است و امیدواریم با همکاری و همراهی دیگر مسئولان استان موفق شویم.

حسین صالحیان اظهار داشت: ساماندهی طرح‌‏های نیمه‌‏تمام، مباحث فرهنگی، مسائل مرتبط با پایداری شهر بوشهر، محیط زیست، وصول مطالبات شهرداری از سایر دستگاه‌‏ها برای پیشبرد هر چه بهتر امور از اولویت‎های کاری‌ام در مدت فعالیت در این مسئولیت است.

وی افزود: زمان تا پایان این دوره شورا کوتاه است، ولی به عنوان شهردار جدید برای این دوره شورا کار نمی‌کنم و با همکاری تمامی کارکنان شهرداری و همراهی مردم کار را پیش خواهیم برد.

صالحیان در ادامه بیان داشت:  شهرداری همه روزهای هفته و ۲۴ ساعت هر شبانه‌روز فعال است و تعطیلی ندارد و همیشه در حال کار هستیم.

وی خواستار همکاری و همراهی قشر دانشگاهی با شهرداری بوشهر برای دستیابی به موفقیت شد و ادامه داد: امیدوارم در پایان دوره مسئولیت خود کارنامه موفقی را داشته باشم.

 

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=119122

نظـــرات شمـــا