کد خبر : 119120       تاریخ : 1399/07/27 13:48:15
آموزش حضوری درشهرستانهای قرمز تا دوم آبان تعطیل شد

آموزش حضوری درشهرستانهای قرمز تا دوم آبان تعطیل شد

پیغام: مدیر اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت:همه آموزش های حضوری مدارس در هشت شهرستان که وضعیت قرمز دارند، تعطیل است.

به گزارش «پیغام»؛ مدیر اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: با مصوبه ستاد‌های استانی کرونا برای تمدید محدودیت‌های کرونایی، همه‌ آموزش‌های حضوری (رسمی، کلاس‌های تقویتی و فوق برنامه) مدارس، در هشت شهرستان که وضعیت قرمز دارند تعطیل تا دوم آبان است.

مجید اجرایی افزود: شهرستان‌های دیلم، گناوه، دشتستان، بوشهر، دشتی، تنگستان، دیر و عسلویه، در وضعیت قرمز کرونایی هستند و فقط شهرستان‌های کنگان و جم، در این شرایط قرار ندارند که آموزش حضوری در آن‌ها با صلاحدید مسئولان مدارس ادامه خواهد داشت.

او تاکید کرد: در این مدت، آموزش‌های مجازی در همه شهرستان‌ها و مناطق برقرار است.

مدیر اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر عنوان کرد: نحوه حضور و فعالیت کارکنان اداری و آموزشی به تشخیص مدیران مدارس خواهد بود، به نحوی که هیچ واحد آموزشی تعطیل نباشد.

هفته پیش، یعنی از ۱۹ تا ۲۵ مهر، شش شهرستان مشمول تعطیلی آموزش حضوری بودند و در این مدت آموزش  حضوری در همه مدارس استان به جز شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه، تعطیل بود.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=119120

نظـــرات شمـــا