کد خبر : 119086       تاریخ : 1399/07/23 13:49:18
ویدئو/ مردی که ترامپ را می‌پرستید!

ویدئو/ مردی که ترامپ را می‌پرستید!

بوسا کریشنا راجو پس از شنیدن بیماری ترامپ به کنج اتاقی خزید و چهار روز از خوردن غذا و نوشیدنی پرهیز کرد. او پس از شنیدن خبر تندرستی ترامپ از اتاق بیرون آمد اما موقع خوردن اولین استکان چای حالش به هم خورد و کمی بعد در بیمارستان جان سپرد.

پیغام: مردی هندی که از ستایشگران ترامپ بود، چهار روز برای بهبودی رئیس جمهور آمریکا از ویروس کرونا روزه گرفت. این مرد 32 ساله بر اثر ایست قلبی در بیمارستان درگذشت.

به گزارش«پیغام» به نقل از فرارو، هنگامی که دونالد ترامپ به ویروس کرونا دچار شد، یکی از این هواداران پرشور او در برای سلامتی رئيس جمهور آمریکا چهار روز روزه گرفت. بوسا کریشنا راجو از بیماری رئیس جمهور آمریکا چنان غصه‌دار شد که برای بهبود او چهار روز تمام روزه خشک و کامل گرفت و شب و روز برای تندرستی ترامپ دعا کرد و تنها موقعی آب و غذا به دهان گذاشت که از بهبودی رئیس جمهور آمریکا مطمئن شد.

این مرد هندی تنها یک روز پس از مرخصی ترامپ از بیمارستان بر اثر ایست قلبی درگذشت.

رسانه‌های جمعی، از قول پسرعموی مرد هندی گفته‌اند که او پس از شنیدن بیماری ترامپ به کنج اتاقی خزید و چهار روز از خوردن غذا و نوشیدنی پرهیز کرد. او پس از شنیدن خبر تندرستی ترامپ از اتاق بیرون آمد اما موقع خوردن اولین استکان چای حالش به هم خورد و کمی بعد در بیمارستان جان سپرد.

پسرعموی مرد متوفی به خبرنگاران گفته که او هیچ بیماری قبلی نداشته و ما گمان می‌کنیم که بر اثر ضعف عمومی بدن درگذشته باشد.

راجو اهل ایالت تلانگانا بود و به خاطر عشقی که به ترامپ داشت نه تنها در ولایت خود بلکه در سراسر جهان نیز اسمی در کرده بود. او سال گذشته مجسمه‌ای از پیکر دونالد ترامپ را روبروی خانه خود قرار داد. او درباره انگیزه خود گفته بود: ترامپ برای من مثل خداست و برای همین مجسمه او را جلو خانه‌ام گذاشته‌ام.

وی از فرط علاقه به ترامپ حتی نام خود را به ترامپ کریس تغییر داده بود.

هنگامی که ترامپ در آغاز سال جاری میلادی از هند دیدار کرد، راجو تلاش زیادی کرد تا شاید معبود خود را ببیند، اما در تلاش‌های خود ناکام ماند و موفق به دیدن ترامپ نشد.


 

  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=119086

نظـــرات شمـــا