کد خبر : 119084       تاریخ : 1399/07/23 13:42:15
وزیر استقلالی نمی‌خوایم، نمی‌خوایم!

وزیر استقلالی نمی‌خوایم، نمی‌خوایم!

حاصل این اتفاقات عجیب و غریب دست به دست هم داده تا هواداران پرسپولیس هم مسیری را بروند که یکی دو هفته قبل هواداران استقلال تجربه اش کرده اند! آن‌ها امروز جلوی مجلس تجمع کرده اند و شبیه شعار‌هایی را می‌دهند که هواداران تیم آبی سرمی دادند. عجیب‌ترین شعار، اما این است که «وزیر استقلالی نمی‌خوایم نمی‌خوایم!»

پیغام: حاصل این اتفاقات عجیب و غریب دست به دست هم داده تا هواداران پرسپولیس هم مسیری را بروند که یکی دو هفته قبل هواداران استقلال تجربه اش کرده اند! آن‌ها امروز جلوی مجلس تجمع کرده اند و شبیه شعار‌هایی را می‌دهند که هواداران تیم آبی سرمی دادند. عجیب‌ترین شعار، اما این است که «وزیر استقلالی نمی‌خوایم نمی‌خوایم!» به زعم آن‌ها وزیر ورزش هرچه توانسته در این مدت به استقلال کمک کرده و دیگر فرزندش یعنی پرسپولیس را به حال خود رها کرده است.

به گزارش «پیغام»به نقل از فرارو؛ داستان پیچیده شده؛ پرسپولیسی‌ها که تا همین چند روز پیش متهم به این بودند که حمایت‌های وزیر ورزش شامل حالشان می‌شود حالا علیه وزیر ورزش شعار سر می‌دهند و می‌خواهند او استیضاح شود.

وضعیت در باشگاه سرخ تهرانی به حالت قرمز درآمده؛ آن‌ها بعد از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا و بازگشت از قطر، با سیل اتفاقات غیره منتظره روبرو شده اند؛ بازیکنان این باشگاه که ادعای حرفه‌ای بودن می‌کنند تمرینات را تحریم کرده اند و می‌خواهند تکلیف پول هایشان مشخص شود.

مربی هم که از رقم قرارداد پایینش می‌نالد، هر روز به بهانه‌ای بحث مدیریت ضعیف را پیش می‌کشد تا هواداران را به زعم خودش متوجه اصل داستان کند. معضل بزرگتر هم که پابرجاست؛ پول برانکو، سرمربی سابق داده نشده تا یک روز خبر برسد پرسپولیس لیگ جدید را با ۶ امتیاز جریمه شروع می‌کند و روز دیگر هم خبر سقوط این تیم به دسته پایین‌تر به گوش برسد.

حالا هم که داستان تازه تری شکل گرفته و دو بازیکن کلیدی این تیم ساز جدایی کوک کرده اند؛ بشار رسن، رقم درشت تیم‌های قطری را به حضور در باشگاه پرسپولیس و بازی در فینال لیگ قهرمانان آسیا ترجیح می‌دهد و شجاع خلیل زاده هم که از تبعیض به وجود آمده بین خودش و سایر پرسپولیسی‌ها شاکی است قراردادش را یکطرفه فسخ کرده است.

حاصل این اتفاقات عجیب و غریب دست به دست هم داده تا هواداران پرسپولیس هم مسیری را بروند که یکی دو هفته قبل هواداران استقلال تجربه اش کرده اند! آن‌ها امروز جلوی مجلس تجمع کرده اند و شبیه شعار‌هایی را می‌دهند که هواداران تیم آبی سرمی دادند. عجیب‌ترین شعار، اما این است که «وزیر استقلالی نمی‌خوایم نمی‌خوایم!» به زعم آن‌ها وزیر ورزش هرچه توانسته در این مدت به استقلال کمک کرده و دیگر فرزندش یعنی پرسپولیس را به حال خود رها کرده است.

پرسپولیسی‌ها از این شاکی هستند که چطور پول دیاباته ومیلیچ مهیا می‌شود، ولی پول برانکو که نزدیک به دو سال از آن می‌گذرد فراهم نمی‌شود؟ به زعم این عده از هواداران عصبانی، وزیر ورزش بجای اینکه هوای تیمی که به فینال لیگ قهرمانان آسیا را داشته باشد به فکر رقیب است تا به قوی‌تر شدن آن‌ها کمک کند.

این‌ها پارادوکس فوتبالی است؛ هوادران استقلال مدت‌ها است وزیر ورزش و پسرش را متهم به جانبداری از پرسپولیس کرده و حتی قهرمانی‌های باشگاه رقیب را هم زیر سوال می‌برند. استقلالی‌ها وقتی دیدند صدایشان به جایی نمی‌رسد راهی مجلس شدند تا در دیدار با نمایندگان مجلس از قرمزبودن وزیر بگویند و گلایه کنند که تیمشان نادیده گرفته شده است.

پرسپولیسی ها، اما مجلسی را هم مورد سرزنش قرار داده اند که چطور نماینده‌های خانه ملت باید با استقلالی‌ها در مجلس جلسه بگذارند؟ مگر مجلس باشگاه شده که صدای هواداران و پیشکسوتان یک تیم فقط شنیده می‌شود؟

حالا قریب به ۴۸ ساعت بعد از آن اعتراض ها، خودشان دست به کار شده اند و جلوی ساختمان مجلس تجمع کرده اند؛ می‌خواهند وزیر استقلالی استیضاح شود تا فراموش نکند پایتخت تیم مطرح دیگری به اسم پرسپولیس هم دارد! جالب آنکه یکی دو نماینده مجلس هم وعده داده اند اگر ظرف مدت کوتاهی مشکلات دو باشگاه برطرف نشود آن وقت وزیر باید استیضاح شود؛ سوال، اما این است کدام وزیر باید استیضاح شود: وزیر پرسپولیسی یا وزیر استقلالی؟


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=119084

نظـــرات شمـــا