کد خبر : 118038       تاریخ : 1399/07/19 13:33:15
اولین لژیونر والیبال استان بوشهر به لیگ ترکیه پیوست+عکس

اولین لژیونر والیبال استان بوشهر به لیگ ترکیه پیوست+عکس

پیغام: محمد علی پیران بازیکن خوش آتیه شهر دیلم قرارداد همکاری خود با باشگاه دینامیک ماردین ترکیه را امضا کرد تا اولین والیبالیست بوشهری باشد که در باشگاه ترکیه بازی خواهد کرد.

به گزارش «پیغام» به نقل از فارس؛ محمد علی پیران بازیکن خوش آتیه شهر دیلم با امضای قراردادی یک ساله به تیم دینامیک ماردین در لیگ ترکیه رفت تا اولین لژیونر بوشهری در این لیگ باشد.

این تیم در لیگ دسته یک ترکیه که در دو گروه ۱۲ تیمی قرار گرفته حضور دارد که شنبه ۱۹ مهرماه اولین بازی خود را انجام خواهند داد. 

  

محمد علی پیروان متولد شهر گناوه ولی بزرگ شده شهر دیلم است. وی بازیکن تیم ملی والیبال جوانان ایران و در سال 2015 در مسابقات قهرمانی جهان مکزیک، نائب قهرمانی امید‌های غرب آسیا با تیم ملی جوانان ایران را کسب کرد.

بازی در تیم عقاب نهاجا در لیگ برتر، قهرمانی جوانان ایران با تیم پیکان تهران و کسب عنوان موثرترین بازیکن لیگ جوانان کشور در سال ۱۳۹۴، قهرمانی امیدهای کشور سال ۹۶ و کسب عنوان بهترین بازیکن مسابقات، نائب قهرمانی دسته یک بزرگسالان کشور با دلیران دشتی و بازیکن شهرداری قزوین را در کارنامه ورزشی خود دارد.

حضور موثر و بازیهای با کیفیت تیم ملی والیبال ایران در تورنمت‌های مختلف از جمله لیگ جهانی توانسته والیبالیست‌های ایرانی را به دنیا بشناساند و درخواست همکاری باشگاه‌های اروپایی را برای آنان فراهم کند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=118038

نظـــرات شمـــا