کد خبر : 117993       تاریخ : 1399/07/16 11:50:33
 انتقاد فرمانده سپاه  از شنای مختلط در ساحل بوشهر

انتقاد فرمانده سپاه از شنای مختلط در ساحل بوشهر

پیغام: فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با انتقاد از شنای مختلط در ساحل بوشهر گفت: مکان‌های جداگانه‌ای برای شنای خواهران و برادران باید مشخص شود.

به گزارش «پبغام»؛ سردار علی رزمجو صبح چهارشنبه در نشست هم‌اندیشی با مسئول و اعضای مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر اظهار داشت: انسجام و وحدت در برگزاری و اجرای برنامه‌ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و نقش مهمی در تحقق اهداف خواهد داشت.

وی بر لزوم مشارکت همه اقشار مردم و مسئولان در فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر تاکید کرد و ادامه داد: برای رشد و توسعه جامعه نیاز است که امر به معروف و نهی از منکر به یک فرهنگ عمومی در جامعه تبدیل شود.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اضافه کرد: به منظور پرهیز از موازی کاری، قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر در استان تشکیل می‌شود و این به معنای ایجاد تشکلات دولتی نیست و فقط برای تعیین ساز و کارها است.

وی با بیان اینکه در فضای مجازی آداب اسلامی رعایت نمی‌شود، تصریح کرد: وضعیت خوبی را در فضای مجازی شاهد نیستیم و ولنگاری در فضای مجازی باعث شده تا روی زندگی مردم نیز تأثیر بگذارد.

سردار رزمجو بیان کرد: در این شرایط که کار پیچیده و حساس است پیشنهاد می‌شود مجمع رهروان امر به معروف استان روش‌های غیر محسوس با اثربخشی بالا را در دستور کار خود قرار دهد.

دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر بیان کرد: یکی از آسیب‌ها انجام شنای مختلط در بوشهر است که باید مکان‌هایی برای شنای خواهران و برادران به صورت جداگانه مشخص شود.

وی با اشاره به اینکه برای رفع این آسیب نشست‌های متعددی با مسئولان مربوطه گرفته شده است، افزود: قول‌هایی در این زمینه داده شده است ولی شاهد اقدامات مناسبی در این راستا نبوده‌ایم.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=117993

نظـــرات شمـــا