کد خبر : 117979       تاریخ : 1399/07/16 10:17:53
اداره برق بوشهر 1400بسته نوشت افزار به دانش‌آموزان نیازمند اهدا کرد

اداره برق بوشهر 1400بسته نوشت افزار به دانش‌آموزان نیازمند اهدا کرد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: این شرکت از محل صرفه جویی حذف قبض‎های کاغذی بیش از یکهزار و ۴۰۰ بسته نوشت افزار تهیه و به دانش‌آموزان نیازمند این استان اهدا کرد.

به گزارش «پیغام»؛ اردشیر مذکوری در نشست با مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر افزود: سال گذشته نیز با صرفه جویی صورت گرفته از محل طرح قبض سبز و حذف کاغذ بسته‌های نوشت افزار در بین دانش‌آموزان هم استانی توزیع شد.

وی در باره وضعیت خاموشی برق در استان بوشهر اظهار کرد: عبور موفق و بدون خاموشی از تابستان سال‌های ۹۸ و ۹۹ مرهون تلاش همکاران و تعامل و همراهی مردم بویژه فرهنگیان این استان خاصه در زمینه اشاعه فرهنگ مدیریت مصرف در بین جامعه دانش‌آموزی  و خانواده‌های آنان است. 

مذکوری ادامه داد: از اول آبان ماه سال جاری طرح برق امید در کشور راه‌اندازی می‌شود که هدف آن اصلاح الگوی مصرف خانوارها و حفظ محیط زیست است.

وی یادآور شد: در این طرح مشترکان خانگی در سه گروه کم مصرف، خوش مصرف و پر مصرف دسته بندی و تخفیف‏‌های ویژه‎‏ای برای برق مصرفی آنها لحاظ خواهد شد.

مذکوری ادامه داد: انتظار است با اطلاع رسانی مناسب به مردم، فرهنگ سازی و آموزش مناسب این طرح زمینه‏‎ای فراهم کند تا مشترکان خوش مصرف با کمی تلاش و کاهش ۱۰ درصدی مصرف خود در زمره مشترکان کم مصرف و  مشترکان پرمصرف با کاهش و حذف  مصارف غیر ضروری خود در ردیف مشترکان خوش مصرف  قرار گرفته و از تخفیفات لحاظ شده در این طرح برخوردار شوند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=117979

نظـــرات شمـــا