کد خبر : 117599       تاریخ : 1399/06/25 11:22:25
صید میگو از 28 شهریور در آبهای بوشهر ممنوع است
سرپرست معاونت صید و بنادر ماهیگیری شیلات استان بوشهر:

صید میگو از 28 شهریور در آبهای بوشهر ممنوع است

پیغام: سرپرست معاونت صید و بنادر ماهیگیری شیلات استان بوشهر گفت: صید میگو در آب‌های خلیج فارس محدوده استان بوشهر از بامداد ۲۸ شهریور ممنوع است.

به گزارش «پیغام» رضا جعفر ابراهیمی  با اشاره به اینکه صید میگو از 13 مرداد ماه در آبهای خلیج فارس استان بوشهر آغاز شد اظهار داشت: زمان و پایان صید میگو با گشت تحقیقات پژوهشکده میگو و بررسی و کمیته صید میگو بررسی و تعیین می‌شود.

وی با اشاره به اینکه پایان صید میگو تعیین شده است افزود: بر اساس گشت تحقیقاتی پژوهشکده میگو  صیادان استان بوشهر تا ساعت 24 روز پنجشنبه 27 شهریورماه مجاز به صید میگو در آبهای خلیج فارس محدوده استان بوشهر هستند و از 28 شهریورماه صید میگو در استان بوشهر ممنوع است.

سرپرست معاونت صید و بنادر ماهیگیری شیلات استان بوشهر با بیان اینکه پیش بینی 1500 تن صید میگو شده بود گفت: تاکنون افزون بر 1800 تن میگو صید شده است که نسبت به سال قبل افزایش قابل توجهی دارد.

سرپرست معاونت صید و بنادر ماهیگیری شیلات استان بوشهر با اشاره به مشارکت  بیش از 780 شناور  سنتی در صید میگو تصریح کرد: در صید میگو صیادان استان بوشهر با  782 فروند لنج و قایق فعالیت می‌کنند.

صیادان استان پارسال ۱۴۳۷ تن میگو صید کردند که صید امسال افزایش قابل توجهی داشته است.

  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=117599

نظـــرات شمـــا