کد خبر : 117511       تاریخ : 1399/06/19 10:43:09
گروه‌های آموزشی متوسطه گناوه در استان بوشهر اول شدند

گروه‌های آموزشی متوسطه گناوه در استان بوشهر اول شدند

مدیر آموزش و پرورش گناوه گفت: دبیران گروه‌های آموزشی دوره دوم متوسطه نظری این شهرستان در مسابقات استان بوشهر بین ۱۸ شهرستان و منطقه رتبه اول را بدست آوردند.

به گزارش «پیغام»؛ اسکندر احمدی در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: براساس اعلام نتایج نهایی ارزشیابی گروه‌های آموزشی دوره دوم متوسطه نظری سال تحصیلی ۹۹_۹۸ استان بوشهر، سرگروه‌های آموزشی متوسطه نظری این شهرستان با کسب ۱۱ رتبه اول، ۵ رتبه دوم و یک رتبه سومی توانستند مقتدرانه رتبه اول را  در بین شهرستان‌ها به دست آورند.

وی اظهارداشت: لیلا قائد نظامی در گروه آموزشی جغرافیا، محمدرضا جامعی در شیمی، زینب بالنده در فیزیک، طیبه فتحی زاده در زبان انگلیسی، محدثه رستمی در آموزشی عربی، جهانگیر قشقایی در درس آزمایشگاه علوم، حکیمه لیراوی در فلسفه و منطق، طیبه محمدی در ارتقای حرفه‌ای معلمان، ابراهیم آورند در زیست شناسی، طیبه هجری در دین و زندگی و  محمود حیدری در گروه آموزشی آمادگی دفاعی همگی به رتبه اول دست یافتند.

مدیر آموزش و پرورش گناوه گفت: زهرا ریحانی فرد در گروه آموزشی تاریخ، رویا مظلومی وند در علوم اجتماعی، لطیفه خضری در ادبیات فارسی، هوشنگ فریدونی در ریاضی، سید ابوالقاسم علیپور در اقتصاد رتبه‌های دوم را بدست آوردند و  علی کنعانی در گروه آموزشی روان‌شناسی رتبه سوم استان بوشهر را کسب کرد.

معصومه دهداری کارشناس آموزش متوسطه دوره دوم آموزش و پرورش گناوه گفت: این شهرستان در سال گذشته در این حوزه رتبه دوم استان را کسب کرد و با تلاش همکاران و مجموعه آموزش و پرورش امسال توانستیم به مقام اول نایل شویم.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=117511

نظـــرات شمـــا