کد خبر : 117506       تاریخ : 1399/06/19 09:55:14
پرداخت ۸۷۰ میلیارد ریال پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته استان
معاون توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان بوشهر:

پرداخت ۸۷۰ میلیارد ریال پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته استان

پیغام: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر از پرداخت ۸۷۰ میلیارد ریال پاداش پایان خدمت و مرخصی ذخیره بازنشسته استان در سال 98 خبر داد.

به گزارش «پیغام»؛غلامرضا دانش فر با اشاره به بازنشستگی 627 فرهنگی در سال 98 اظهار کرد: پاداش پایان خدمت و هنچنین ذخیره مرخصی این گروه از فرهنگیان تلاشگر استان با اعتباری بالغ بر 870میلیارد ریال تامین اعتبار شده و در اختیار آنها قرار گرفته است.

  وی ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود در سال ۹۹ تعداد۴۱۰ نفر از همکاران فرهنگی بازنشسته شوند و تلاش می کنیم که پاداش خدمت بازنشسته های سال جاری نیز تامین اعتبار و تخصیص داده شود.

دانش فر در خصوص تامین تجهیزات آموزشی و اداری مدارس در سال تحصیلی جدید گفت: آموزش و پرورش برای تامین تجهیزات اولیه مدارس به بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال و برای تعمیر سالن‌های ورزشی، کانون‌ها و اردوگاه‌ها به اعتباری بالغ بر 150 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان در پایان با اشاره به بازگشایی مدارس در شرایط کرونایی خاطرنشان کرد: برای گندزدایی و اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی باید ماهیانه ۲۰ میلیارد ریال تجهیزات و مواد بهداشتی تامین شود که امیدواریم با همراهی  مسئولان و خیرین این مهم محقق شود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=117506

نظـــرات شمـــا