کد خبر : 117153       تاریخ : 1399/05/20 10:52:32
قاتل فراری مرد 45 ساله در بوشهر دستگیر شد

قاتل فراری مرد 45 ساله در بوشهر دستگیر شد

 پیغام: فرمانده انتظامی استان از دستگیری فردی که پس از قتل دوست خود جسدش را در یکی از خیابان های شهر بوشهر رها کرده بود خبر داد.

 پیغام: فرمانده انتظامی استان از دستگیری فردی که پس از قتل دوست خود جسدش را در یکی از خیابان های شهر بوشهر رها کرده بود خبر داد.

به گزارش «پیغام» به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار "خلیل واعظی" در بیان جزئیات این خبر گفت: ساعت  7 صبح جمعه 17 مردادماه برابر اعلام مرکز ۱۱۰ مبنی بر مرگ مشکوک در خیابان بهشت صادق، سریعا ماموران انتظامی برای بررسی موضوع در  محل مورد نظر حضور یافتند.

سردار واعظی عنوان داشت: پس از بررسی ماموران انتظامی مشخص شد، جسد متعلق به فردی حدودا ۴۵ ساله است که آثار ضرب و جرح بر روی بدن وی  مشهود بود.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به اینکه در بررسی دقیق کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی و مدارک همراه جسد، هویت مقتول شناسایی شد، افزود: متوفی پس از دستور مقام قضائی برای بررسی های بیشتر توسط عوامل امدادی به پزشکی قانونی منتقل شد.

سردار واعظی تاکید کرد: کاراگاهان پلیس با فرضیه وقوع قتل به صورت ویژه اقدامات خود را برای شناسایی قاتل یا قاتلان احتمالی شروع کردند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: پس از مشخص شدن هویت قاتل، ماموران انتظامی شهرستان بوشهر با همکاری پلیس آگاهی در یک عملیات غافلگیرانه متهم و همدستش را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان گفت: متهم در بازجویی های فنی پلیس به ارتکاب قتل اعتراف کرد و اظهار داشت: به علت اختلافات شخصی با مقتول درگیر و وی را به قتل رسانده است.

سردار واعظی با بیان اینکه در این رابطه دو نفر متهم دستگیر شده اند، خاطرنشان کرد: متهمان پس از دستگیری برای بررسی و تحقیقات در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=117153

نظـــرات شمـــا