کد خبر : 115859       تاریخ : 1399/05/01 12:33:59
زندان‌ زنجان: نرگس محمدی می تواند با فرزندانش تماس تلفنی بگیرد

زندان‌ زنجان: نرگس محمدی می تواند با فرزندانش تماس تلفنی بگیرد

زندان: "بارها اجازه تماس با فرزندان را به نرگس محمدی داده‌ایم اما مایل به صحبت نبود. وی با مادر و خواهرش ملاقات داشته است".

پیغام: مدیرکل زندان‌های استان زنجان با اشاره به برخی خبرهای منتشر شده درباره عدم امکان تماس تلفنی میان نرگس محمدی (زندانی در زنجان) و کودکانش گفت: "بارها اجازه تماس با فرزندان را به نرگس محمدی داده‌ایم اما مایل به صحبت نبود".

به گزارش «پیغام» به نقل از پایگاه خبری صدای زنجان، محمد جوادی اظهار کرد: "تلفن در اختیار نرگس محمدی بوده و می‌تواند با خانواده‌اش تماس داشته باشد".

وی با بیان اینکه "تلفن هر لحظه در اختیار نرگس محمدی است" ادامه داد: "در خصوص ملاقات نیز هیچ گونه محدودیتی برای وی وجود ندارد به طوریکه آخرین ملاقات وی به ۲۶ تیر ماه برمی‌گردد که با خواهرش رویا محمدی بوده است".

جوادی با اشاره به اینکه "نرگس محمدی در ۱۹ تیر ماه نیز با خواهرش ملاقات داشته" است، افزود: "وی در ۱۸ تیر ماه با خواهر و ۱۲ تیر ماه و ۲۹ خرداد ماه با مادر و خواهرش ملاقات داشته است".

مدیرکل زندان‌های استان زنجان با بیان اینکه فرزندان نرگس محمدی خارج از کشور هستند، عنوان کرد: "طبق قوانین تماس با خارج از کشور چند سری اجازه تماس داده شده که خود خانم محمدی تمایل به برقراری تماس نداشته است".

وی گفت: "رسانه‌های معاند و بیگانه قصد فضاسازی علیه کشور را دارند. نرگس محمدی هر روز به تلفن دسترسی دارد و از بهترین امکانات نیز در زندان برخوردار بوده و هیچ گونه تبعیضی نیز قائل نیستیم".

جوادی با بیان اینکه بردار و پدر نرگس محمدی با وی ملاقات داشته‌اند، خاطرنشان کرد: "هر زمانی که وی ملاقاتی داشته هیچ منعی وجود نداشته است".


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=115859

نظـــرات شمـــا