کد خبر : 115680       تاریخ : 1399/04/22 09:30:14
بازی کردن جلوی سپاهان برای هر تیمی سخت است

بازی کردن جلوی سپاهان برای هر تیمی سخت است

پیغام: سرمربی پارس جنوبی گفت: بازی کردن جلوی سپاهان که تیم منسجم و سازمان یافته‌ای است برای هر تیمی سخت است.

به گزارش «پیغام»؛ هومن افاضلی، سرمربی پارس جنوبی پس از تساوی تیمش برابر سپاهان بیان کرد: بازی بسیار سختی برای ما بود. تعداد زیادی مصدوم داریم و بازیکنان باتجربه ما هم شروع خوبی در نیمه اول نداشتند.

او افزود: سپاهان بهتر از ما بود و جلو هم افتاد. در نیمه دوم تغییراتی داشتیم و سعی کردیم روی روحیه آن‌ها کار کنیم. به بازیکنانم درود می‌فرستم بابت عملکردشان. بازی کردن جلوی سپاهان که تیم منسجم و سازمان یافته‌ای است برای هر تیمی سخت است.

سرمربی پارس جنوبی گفت: به آقای قلعه‌نویی بابت تیمی که ساخته و فوق العاده فوتبال می‌کند. مهم این بود که بازی را نگه داریم. وقتی بازنده وارد رختکن می‌شوید کار سخت می‌شود و باید گل دوم را نخوری و در بازی بمانی تا به تساوی برسی.

افاضلی ادامه داد: طبیعی است که سپاهان ناراحت باشد و آن‌ها می‌توانستند خیلی بیشتر امتیاز بگیرند. آن‌ها از نظر سازمان دهی و فوتبالی فوق العاده هستند.

او عنوان کرد: علیرغم پذیرایی و مهمانوازی سپاهان یک گلایه هم دارم و آن هم این است که یکی از همکارانم، آقای بنگر بازیکنی است که هشت سال اینجا بازی کرده، کاپیتان این تیم بوده و شش جام برده است، اما هر چه نگاه کردم عکس او را ندیدم و بابت این اتفاق ناراحت شدم.

سرمربی پارس جنوبی  تاکید کرد: مجموعه سپاهان جزو افتخارات فوتبال ایران است و امیدوارم روز‌های خوبی در آینده داشته باشد.

افاضلی در واکنش به اینکه شاید حضور بنگر در پرسپولیس و حساسیت‌های موجود باعث این اتفاق شده، گفت: شما می‌دانید که ریشه سپاهان با شاهین است. شاهین و پرسپولیس هم یکی است. بنگر تنها بازیکنی نبوده از سپاهان به پرسپولیس رفته و همانطور که از پرسپولیس هم بازیکنان زیادی از پرسپولیس به سپاهان رفته است.

او ادامه داد: در تمام دنیا بازیکنانی از تیم رقیب به تیم دیگر می‌روند و حتی برمی‌گردند. اما شما نمی‌توانید اثری که کسی به وجود آورده نادیده بگیرید. اثری که محسن بنگر در جام باشگاه‌های جهان و قهرمانی‌هایی که به دست آورده را نباید نادیده گرفت. قابل ندیدن نیست و باید توجه شود. اما می‌گویم سپاهان مجموعه بزرگی است و افتخار می‌کنم که کشورم همچین تیمی دارد و با کار‌هایی که قلعه‌نویی انجام داده و مجموعه‌ای که شکل داده قطعا روز‌های بزرگی در پیش خواهند داشت.

سرمربی پارس درباره داوری بازی گفت: فوتبال بازی ای است که احساس زیادی در آن درگیر است. طبیعی است که لحظاتی نظر ما با داور متفاوت باشد اما در کل قضاوت ایشان را خوب دیدم.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=115680

نظـــرات شمـــا