کد خبر : 115513       تاریخ : 1399/04/14 13:02:14
اصناف رعایت‌کننده اصول بهداشتی مبارزه با کرونا در استان تشویق می‌شوند

اصناف رعایت‌کننده اصول بهداشتی مبارزه با کرونا در استان تشویق می‌شوند

پیغام: رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهرگفت: واحدهای صنفی رعایت کننده اصول بهداشتی مبارزه با کرونا در استان بوشهربا همکاری اتاق اصناف و اتحادیه‌های مربوطه مورد تشویق قرارخواهند گرفت.

به گزارش«پیغام» به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر؛ سید حسین حسینی در پنجمین جلسه کمیسیون نظارت مرکز استان افزود: به‌استناد ماده 17 و ماده 28 قانون نظام صنفی و آیین‌نامه‌ اجرایی آن با توجه به قرارگیری استان بوشهر در لیست استان‌های پرخطر در ابتلا و بستری ناشی از ویروس کرونا؛ رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی توسط اصناف استان یک امر ضروری بوده و در غیر این‌صورت با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.

حسینی با اشاره به اهمیت اجرای گشت‌های مشترک بازرسی با همکاری شبکه بهداشت و درمان و اماکن نیروی انتظامی تصریح کرد: تمامی واحدهای صنفی در سراسر استان ملزم به رعایت دقیق اصول بهداشتی نظیراستفاده از ماسک، دستکش بهداشتی حین انجام فعالیت و همچنین ضد عفونی مداوم محیط کسب و کارخود و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی جهت جلوگیری از ازدحام افراد برای خرید می‌باشند.

وی تاکید کرد: اتاق‌های اصناف با همکاری اتحادیه‌های صنفی در سراسر استان برنامه‌ریزی لازم جهت نظارت بیشتربر واحدهای صنفی تحت پوشش خود لحاظ نمایند تا سلامت جامعه  بیشتر دچار مشکل نشود.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=115513

نظـــرات شمـــا