کد خبر : 115512       تاریخ : 1399/04/14 10:26:49
از امروز؛ محدودیت‌های جدید کرونایی در استان بوشهر اعمال می شود

از امروز؛ محدودیت‌های جدید کرونایی در استان بوشهر اعمال می شود

پیغام:ستاد استانی مقابله با کرونا در بوشهر به ریاست عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر تشکیل جلسه داد و برای شهرستان‌های در وضعیت قرمز استان بوشهر مصوبات جدیدی را ابلاغ کرد که در ادامه خبر آمده است.

پیغام:ستاد استانی مقابله با کرونا در بوشهر  به ریاست عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر تشکیل جلسه داد و برای شهرستان‌های در وضعیت قرمز استان بوشهر مصوبات جدیدی را ابلاغ کرد که در ادامه خبر آمده است.

به گزارش «پیغام»؛ عبدالکریم گراوند در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا گفت: محدودیتهای جدید ازامروزشنبه ۱۴ تیرماه به مدت یک هفته برای شهرستان های قرمز اعمال می شود.

 وی بیان کرد: بر اساس اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، شهرستان های بوشهر، گناوه و کنگان در دامنه محدودیت ها و جز شهرستانهای وضعیت قرمز استان بوشهر قرار میگیرند و سایر شهرستانها در وضعیت زرد هستند.

 استاندار بوشهر تصریح کرد: مدارس شبانه روزی، دانشگاهها، حوزه های علمیه، آموزشگاه های فنی و حرفه ای، زبانسراها، کتابخانه ها و آموزشگاه های غیردولتی به مدت یک هفته تعطیل است.

 گراوند ادامه داد: استخرهای سرپوشیده، سینما، سالن های تئاتر و مراکز مشابه به مدت یک هفته تعطیل هستند.

 وی یادآور شد:  موزه، باغ موزه، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه های زنانه و سالن های زیبایی تعطیل هستند. آرایشگاه های مردان در صورت رعایت پروتکلهای بهداشتی اجازه فعالیت دارند در غیراینصورت تعطیل میشوند.

 استاندار بوشهر اظهار داشت: مساجد، مصلی ها، هرگونه مراسم فرهنگی، اجتماعی و مذهبی و همایش تعطیل است.

 گراوند خاطرنشان کرد: باشگاه های ورزشی پر تردد از جمله سالن کشتی، کاراته، جودو، سالن های بدنسازی تعطیل هستند.

 وی افزود: کافه ها، قهوه خانه ها، چایخانه ها، شهربازی و مراکز تفریحی، پارک ها و سواحل تعطیل هستند.

 استاندار بوشهر با بیان اینکه فعالیت اتوبوس های درون شهری در بوشهر تعطیل است، گفت: زدن ماسک در تمام ادارات و بانکهای استان و شهرستانها از شنبه ۱۴ تیرماه اجباری است.

 گراوند خاطرنشان کرد: مصوبه دورکاری برای کارکنان دارای بیماری زمینه ای، جانبازان شیمیایی، بانوان باردار در استان به قوت خود باقی است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=115512

نظـــرات شمـــا