کد خبر : 114552       تاریخ : 1399/02/28 12:14:56
فریاد بندگی و العفو مردم استان بوشهر در سومین شب از لیالی قدر

فریاد بندگی و العفو مردم استان بوشهر در سومین شب از لیالی قدر

پیغام: همزمان با ۲۳ ماه مبارک رمضان و در سومین شب از لیالی قدر بوشهری‌ها در جای جای این استان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در مساجد و مراکز دینی، مذهبی حضور یافتند و فریاد بندگی و العفو سر دادند.

پیغام: شب 23 ماه مبارک رمضان جای جای این استان مملو از روزه‌دارانی بود که با زمزمه الهی العفو دست استجابت برای مقدرات آینده به سوی پروردگار عالم بلند کردند.

ب گزارش «پیغام» به نقل از تسنیم ،در شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان مردم ولایتمدار استان بوشهر با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و حضور در مساجد، حسینیه‌ها، امامزادگان و مراکز دینی مذهبی ندای روح بخش الهی العفو را در فضایی معنوی زمزمه کردند.

مردم مومن استان، با به سر گرفتن قرآن و قرائت دعای جوشن کبیر و مجیر با خدای خود راز و نیاز کردند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اشاره به جایگاه لیالی قدر نزد مسلمانان اظهار داشت: شب‌های قدر فرصتی ارزشمند است ، که در اختیار مسلمانان قرار گرفته و آن‌ها با زمزمه "خلصنا من النار یا رب" و طلب مغفرت، از درگاه خداوند تقدیر و سرنوشت خود را خواستار می‌شوند.

حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی با اشاره به اینکه مراسم شب قدر در نقاط مختلف استان بوشهر برگزار شد افزود:مکان‌های برگزاری شب قدر  برای مقابله با ویروس کرونا ضدعفونی شد و مردم روزه‌دار با همراه داشتن ماسک و دستکش و لوازم ویژه برگزاری مراسم دعا فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کردند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=114552

نظـــرات شمـــا