کد خبر : 114507       تاریخ : 1399/02/26 15:48:17
ویدئو/ بازیکن برنامه ستاره ساز بر اثر کرونا درگذشت

ویدئو/ بازیکن برنامه ستاره ساز بر اثر کرونا درگذشت

خبر درگذشت متین قوسی به دلیل ابتلا به ویروس کرونا، با واکنش اهالی ورزش همراه بوده است.

متین قوسی ستاره فوتبال کرج ناباورانه در نبرد با ویروس کرونا شکست خورد تا جامعه ورزش باردیگر عزادار شود. متین قوسی جوان فوتبالیست کشورمان در برنامه ستاره ساز با آرزوهای بزرگی که داشت خیلی زود از میان ما رفت، آنهم با ویروس مزاحم این روزها؛ کرونا. فوت متین قوسی با واکنش های ستارگان فوتبال ایران از جمله خداداد عزیزی، مجتبی جباری و ... همراه بود.

این فیلم به یاد او منتشر می شود تا در تاریخ فوتبال ایران به ثبت برسد.

فیلمی به یاد متین قوسی و استعداد نابش در فوتبال

خبر درگذشت متین قوسی از زبان خداد عزیزی و مجتبی جباری

روز گذشته خداداد عزیزی در صفحه استوری واتس اپش و مجتبی جباری در صفحه اینستاگرامش از فوت یکی از شرکت کنندگان مسابقه ستاره ساز خبر دادند.

این ضایعه تلخ برای یک فوتبالیست نوجوان کرجی به نام متین اتفاق افتاده و خداداد در صفحه استوری واتس اپش فوت وی را با انتشار ویدیویی از حضور او در برنامه ستاره ساز تسلیت گرفته است.

خداداد عزیزی یکی از ۴ داور این برنامه بود و البته متین قوسی جزو بازیکنان گروه او نبود. با این حال وی با انتشار این خبر همدردی خود را به خانواده وی ابراز کرده است. ظاهراً فوت این نوجوان کرجی به خاطر کرونا اتفاق افتاده است.

پست مجتبی جباری درباره فوت متین قوسی

واکنش رشید مظاهری به درگذشت متین شوقی

رشید مظاهری در استوری اینستاگرامی خود نسبت به درگذشت متین قوسی واکنش نشان داده است. علاوه بر رشید مظاهری بعضی بازیکنان تراکتور نظیر میثم تیموری نیز این استوری را به اشتراک گذاشته اند.

در این استوری آمده است:

واکنش ادموند بزیک به درگذشت متین قوسی بر اثر کرونا

همچنین پس از درگذشت متین قوسی، ادموند بزیک که به همراه فیروز کریمی، خداداد عزیزی و مجتبی جباری وظیفه انتخاب بازیکنان را در برنامه ستاره ساز را بر عهده داشتند، در ارتباط با این واقعه تلخ، با انتشار یک متن تأثیرگذار و ویدیویی از صحنه‌های بازی این جوان کرجی واکنش نشان داد و با بازماندگان این جوان ابراز همدردی کرد.

بزیک در این پست احساسی که در صفحه شخصی خودش منتشر کرده است نوشت:

"زمان ثبت این تصاویر چیزی حدود یک سال گذشته است. حالا شاید وقت آن بود تا تصاویری از موفقیت‌های اخیر متین قوسی را به اشتراک بگذاریم یا دست‌کم مثل رفتارهای اپیدمیک سال‌های اخیر، این ویدیو را به نشان گذشت یک سال از ثبت و نشر آن، بازنشر کنیم.

اما این تصاویر نه نشان موفقیت متین است و نه یک رفتار اپیدمیک و اینستاگرامی.

این تصاویر مجموعه‌ای از یادگاری‌های ماست از متین قوسی عزیز که در اپیدمی کرونا از دست رفت و دیگر هیچ تصویری از او ثبت نخواهد شد.

متین قوسی از میان ما رفت و حالا یک ستاره بی‌فروغ شد.

تیم بزرگ ستاره‌ساز از دست دادن این جوان رعنای فوتبال ایران را به خانواده‌ی محترم قوسی و جامعه‌ی فوتبال ایران تسلیت می‌گوید.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=114507

نظـــرات شمـــا