کد خبر : 114494       تاریخ : 1399/02/26 13:46:15
اجرای گذر سرتل به نیروگاه اتمی تسریع شود
رئیس کمیسیون عمران، خدمات شهری و شهرسازی شورای شهر بوشهر :

اجرای گذر سرتل به نیروگاه اتمی تسریع شود

پیغام: رئیس کمیسیون عمران، خدمات شهری و شهرسازی شورای اسلامی شهر بوشهر خواستار اجرای سریع‌تر گذر سرتل به نیروگاه اتمی را برای بهبود وضع رفت و آمد خودروها در این مسیر شد.

به گزارش «پیغام»؛ پویا دولابی در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی شورا بیان کرد: بیش از دو سال از کلنگ زنی گذر سرتل به نیروگاه اتمی می‌گذرد اما تاکنون پیشرفت قابل قبولی نداشته است

وی در ادامه افزود:  در بودجه امسال شهرداری هم پنج میلیارد تومان اعتبار داخلی و هفت میلیارد تومان اعتبارات استانی به این طرح اختصاص داده شده است بنابراین ضرورت دارد هر چه سریع‌تر اجرای این طرح که نقش مهمی در کاهش بار رفت و آمد  در آن منطقه دارد، آغاز شود.

او، همچنین با اشاره به اعتبار ۱۲ میلیارد تومانی میراث فرهنگی برای بافت تاریخی بوشهر به ویژه سنگفرش کردن پیاده‌روها، از سرپرست شهرداری خواست با برگزاری نشست‌های هماهنگی با این اداره، از موازی کاری و هم‌پوشانی طرح‌ها با شهرداری جلوگیری و اعتبارات به صورت متنوع‌تر در بافت تاریخی توزیع شود.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر با بیان اینکه بازنگری طرح جامع شهر بوشهر در دستور کار است، هماهنگی شهرداری برای اعلام آسیب‌های طرح قبلی را خواستار شد تا اجحاف کمتری به شهروندان صورت گیرد و از موارد اشکال پیشگیری شود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=114494

نظـــرات شمـــا