کد خبر : 113748       تاریخ : 1399/01/16 16:04:18
 166 خودرو متخلف در استان ضمن توقیف، 500 هزار تومان جریمه شدند
رئیس پلیس استان بوشهر خبر داد:

166 خودرو متخلف در استان ضمن توقیف، 500 هزار تومان جریمه شدند

پیغام: رئیس پلیس استان بوشهر گفت: در این راستا اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی ۱۶۶ راننده متخلف در محورهای استان بوشهر ضمن توقیف خودرو آنها هر کدام ۵۰۰ هزار تومان جریمه شدند.

 به گزارش «پیغام»؛ سردار خلیل واعظی در نشست با مسئولان استان بوشهر با تبریک نیمه شعبان و با اشاره به اینکه 83 ایستگاه در استان بوشهر در راستای کنترل تردد خودروها ایجاد شده است اظهار داشت: در این راستا 76 تیم انتظامی و 46 تیم راهور فعالیت می‌کنند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با تاکید بر تدوین نقشه راه برای مقابله با بیماری کرونا  در محدودیت تردد خودروها افزود: با توجه به اینکه تا 20 فروردین محدودیت‌های تردد  خودروها در محورها اجرا می‌شود برای  ادامه این طرح باید نقشه راه تدوین و عملیاتی شود.

رئیس پلیس راه استان بوشهر از اعمال قانون در اجرای تردد خودروهای متخلف خبرداد و بیان کرد: از ابتدای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تاکنون 223 دستگاه خودروی متخلف اعمال قانون و یا توقیف شده‌اند.

واعظی افزود: در مدت زمان اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی  تاکنون 166 راننده متخلف در محورهای استان بوشهر ضمن توقیف خودروی آنان هر کدام 500 هزار تومان جریمه شدند.

وی با بیان اینکه  این طرح همچنان با قدرت و قاطعیت در حال اجرا است تصریح کرد: در این طرح خودروهای غیربومی که در سطح شهرها و جاده‌های استان بوشهر تردد کنند علاوه بر اعمال قانون جریمه 5 میلیون ریالی، یک ماه نیز توقیف می‌شوند.

رئیس پلیس استان بوشهر از تداوم تعطیلی اصناف خبر داد و گفت: ماموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی به صورت مرتب و روزانه بازدیدهای لازم را در سطح بازارهای استان به عمل می‌آورند و در این راستا تاکنون 400 واحد صنفی متخلف پلمب شده‌اند.

فرمانده انتظامی استان  بوشهر با قدردانی از تلاش‌های  دست اندرکاران مقابله با بیماری کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی گفت: رصد مستمر بر مجتمع‌های کارگری  برای مقابله با ویروس کرونا در دستور کار پلیس است و پایش فضای مجازی و انتشار پیام‌های پیشگیری از ویروس کرونا مورد توجه پلیس استان بوشهر قرار دارد.

واعظی با قدردانی  از همکاری مردم در  اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی از آنها خواست تا برای قطع زنجیره این بیماری از ترددهای غیرضروری اجتناب کنند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=113748

نظـــرات شمـــا