کد خبر : 113737       تاریخ : 1399/01/15 15:58:17
خیابان‌ها، معابر و محلات مختلف بوشهرضد عفونی می شود+ تصویر

خیابان‌ها، معابر و محلات مختلف بوشهرضد عفونی می شود+ تصویر

پیغام: در راستای مقابله با ویروس کرونا خیابان‌ها، معابر و محلات مختلف بوشهر به صورت دائم با تلاش شهرداری و همکاری نیروهای مسلح مستقر در استان بوشهر ضدعفونی می‌شود.

 به گزارش «پیغام»، یکی از راه‌های مصون نگه داشتن مردم  از ویروس کرونا، گندزدایی و رفع آلودگی و آلایندگی است که در این راستا با همکاری دستگاه‌های در شهرها و روستاها در حال انجام است.

در استان بوشهر اقدامات مهمی در شهرها با همکاری شهرداری‌ها و نیروهای مسلح، بسیج، انتظامی، ارتش و سپاه و مشارکت مردم به ویژه سازمان‌های مردم نهاد برای ضدعفونی در حال انجام است که خدمات آنان ستودنی است.

در شهرها با تلاش  شوراها، شهرداری‌ها و در روستاها با همکاری شوراها و دهیاری‌ها ضدعفونی و مقابله با انتشار ویروس کرونا اقدامات ارزشمندی  انجام شده و در حال اجرا است.

عبدالله کردگار در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با بیان اینکه ضدعفونی سواحل، پارک‌ها، بوستان‌ها، محلات، معابر و خیابان‌ها علیه ویروس کرونا با همکاری مردم ادامه دارد اظهار داشت: ضدعفونی روزانه همه محلات به ویژه محلات تا رسیدن به وضعیت عادی با تلاش  نیروهای مدیریت پسماند شهرداری بوشهر ادامه دارد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بوشهر با بیان اینکه 65 تا 70 ماشین برای حمل زباله و ضدعفونی سطح شهر بوشهر شبانه‌روز فعالیت می‌کنند خاطر نشان کرد: ماشین‌آلات در محلات گوناگون شهر بوشهر به صورت شبانه‌روزی در امر شستشو و ضدعفونی علیه ویروس کرونا فعال هستند.

وی، از مصرف بیش از 75 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده برای گندزدایی شهر بوشهر خبر داد و بیان کرد:  تاکنون بیش از 75 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده در شستشوی شهر بوشهر در راستای مقابله با ویروس کرونا مصرف شده است که همکاری سازمان‌های مردم نهاد و مشارکت مردم در این راستا ستودنی است.

کردگار همکاری پاکبانان در امر تنظیف  شهر بوشهر را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: 400 پاکبان افزون بر 200 تن زباله از سطح شهر بوشهر در شبانه روز جمع‌آوری و دفن می‌کنند که در مقابله با ویروس کرونا اثر بخشی مهمی دارد.

 

ویروس کرونا , ویروس کرونا , ویروس کرونا , ویروس کرونا , ویروس کرونا , ویروس کرونا , ویروس کرونا , ویروس کرونا ,   

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=113737

نظـــرات شمـــا