کد خبر : 113726       تاریخ : 1399/01/14 14:56:12
قدردانی وزیر کشور از عملکرد استاندار بوشهردر اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی

قدردانی وزیر کشور از عملکرد استاندار بوشهردر اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی

وزیر کشور از عملکرد استاندار بوشهر، معاونان استاندار و مسئولان این استان به دلیل اجرای موفقیت آمیز طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان قدردانی کرد.

پیغام: وزیر کشور از عملکرد استاندار بوشهر، معاونان استاندار و مسئولان این استان به دلیل اجرای موفقیت آمیز طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان قدردانی کرد.

به گزارش «پیغام»؛ عبدالرضا رحمانی فضلی در نامه‌ای خطاب به عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر  گفت: اجرای موفقیت آمیز طرح فاصله گذاری اجتماعی تا این لحظه، مرهون تلاش و مجاهدت شبانه روزی تمامی مسئولان به ویژه جنابعالی به عنوان رئیس استانی ستاد ملی مبارزه با کرونا است که نتیجه و ثمره این مجاهدت فی سبیل الله تحقق شکوه حماسه همبستگی و اتحاد ملی در مبارزه با این بیماری منحوس عالمگیر است.

در این نامه آمده است: جا دارد از زحمت‌های شما و همه همکاران عزیز و سختکوش خود اعم از معاونین، فرمانداران، بخشداران و دهیاران و سایر افتخارآفرینان این حماسه ملی که برگ دیگری از افتخارات تاریخ تمدن ساز فرهنگ دیارمان می باشد، صمیمانه تشکر و قدردانی کنم و انشاالله با نهایت جدیت در تداوم این عزم خداپسندانه با تلاش و اقدامات لازم وهماهنگی های پیوسته تا پایان اجرای این طرح در ایفای حق الناس، موجبات رضایت حق تعالی را بیش از پیش فراهم سازید. 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=113726

نظـــرات شمـــا