کد خبر : 113720       تاریخ : 1399/01/13 15:48:49
طرح فاصله اجتماعی در بخش اصناف استان تا اطلاع ثانوی ادامه دارد

طرح فاصله اجتماعی در بخش اصناف استان تا اطلاع ثانوی ادامه دارد

پیغام: رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهرگفت: همراهی بازاریان و اصناف سراسر استان درجهت مبارزه با کرونا قابل تقدیر بوده و در ادامه اجرای دستورالعمل طرح فاصله اجتماعی در صنوف غیر ضروری از دیگربرنامه های ستادمبارزه با کرونا است و تا اطلاع ثانوی این طرح ادامه خواهد داشت.

به گزارش «پیغام»؛ حسین حسینی با اشاره به اجرای طرح فاصله اجتماعی در بازار بسیارمهم وضروری دانست و افزود:نظارت و بازرسی بر اجرای این طرح ازسوی این سازمان و همکاری اتاق اصناف ، اماکن نیروی انتظامی ، تعزیرات حکومتی ، مرکز بهداشت و درمان بصورت جدی و مستمرادامه خواهد داشت.

حسینی عنوان کرد: بمنظوراجرای موفق موثر طرح فاصله اجتماعی و همچنین رعایت دقیق نکات بهداشتی مبارزه با کرونا در واحد صنفی ؛ این سازمان اقدامات متعددی در قالب گشت های مشترک بازرسی از سوی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان وبا حضوردستگاههای اجرایی مرتبط ، حضورتیم های بازرسین ادارات صمت شهرستان های استان طی دوشیفت صبح و بعدازظهرجهت بازرسی از تک تک صنوف در حال انجام است.

وی با بیان اینکه اصناف و بازاریان استان بوشهر در طی سالیان متمادی به عنوان همراهان توانا و شایسته‌ نظام، در اجرای سیاست ها و برنامه های عمومی و اجتماعی دولت ها پیشقدم بوده اند گفت: به اطلاع صنوف غیر ضرور که نسبت به اجرای طرح فاصله اجتماعی بی توجه بوده می رساند در صورتی که فعالیت آنان توسط بازرسین سازمان صمت و یا سایر نهادهای نظارتی تایید شود، اخطاریه و پلمپ مغازه و متعاقب آن پیگیری در مراجع قانونی برای رفع پلمپ و تحمیل هزینه های زیاد، کمترین جریمه خواهد بود. لذا به آن واحدهای صنفی که هنوز شرایط جدید را نپذیرفته، توصیه می شود خود را با وضعیت موجود تطبیق داده و تا اعلام پایان طرح فاصله اجتماعی، با ستاد مبارزه با کرونا و گشت های بازرسی ونظارت سازمان صمت همکاری کنند.

 

 

 

                       

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=113720

نظـــرات شمـــا