کد خبر : 113559       تاریخ : 1398/12/12 13:24:15
کسبه نقش خود را در اطلاع رسانی، شیوه های کنترل و مقابله با کرونا را ایفا کنند

کسبه نقش خود را در اطلاع رسانی، شیوه های کنترل و مقابله با کرونا را ایفا کنند

پیغام: عضو هیات رئیسه اتاق اصناف مرکز استان بوشهر گفت: از آنجا که کسبه و بازاریان بیشترین رابطه با شهروندان دارند می بایست نقش خود را در اطلاع رسانی، شیوه های کنترل و مقابله همگانی با این ویروس کشنده ایفا نمایند.

عضو هیات رئیسه اتاق اصناف مرکز استان بوشهر گفت: از آنجا که کسبه و بازاریان بیشترین رابطه با شهروندان دارند می بایست نقش خود را در اطلاع رسانی، شیوه های کنترل و مقابله همگانی با این ویروس کشنده ایفا نمایند.

به گزارش «پیغام» به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف مرکز استان بوشهر علیرضا مخبر بوشهری ضمن اشاره به احتمال شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر افزود: اتاق اصناف آماده توزیع اقلام اطلاع رسانی وزارت بهداشت درمان و علوم پزشکی در رابطه با مبارزه با کرونا در بوشهر است.

مخبر بوشهری تاکید کرد: از کسبه محترم درخواست می کنم که محلول ضدعفونی کننده در واحد صنفی خود داشته باشند و بعد از هر گونه تماس با پول یا کالا دست خود را ضد عفونی نمایند.

عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف مرکز استان بوشهر خاطرنشان کرد: اتاق اصناف برای آموزش کسبه آماده برگزاری جلسات آموزش کنترل کرونا با مشارکت مرکزبهداشت شهرستان بوشهر است.

این مقام مدیریت بازار در پایان ابراز داشت: ضدعفونی کردن واحد صنفی در هر نوبت کاری، اطلاع رسانی به مردم و رعایت بهداشت واحد صنفی می تواند باعث کم اثر شدن این ویروس شود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=113559

نظـــرات شمـــا