کد خبر : 113526       تاریخ : 1398/12/12 09:28:15
 برگزاری نمایشگاه‌های بهاره در بوشهر لغو شد
به دلیل پیشگیری شیوع ویروس کرونا،

برگزاری نمایشگاه‌های بهاره در بوشهر لغو شد

پیغام: رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از لغو نمایشگاه‌ فروش بهاره امسال به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت نکات بهداشتی خبر داد.

به گزارش «پیغام»، سیدحسین حسینی در این باره افزود: طبق مصوبات مدیریت ستاد بحران استان نمایشگاه‌های فروش بهاره که قرار بود از ۱4تا ۲3 اسفندماه امسال در بوشهر و دیگر شهرستان‌های استان جهت فروش کالاهای مختلف ویژه عید نوروز برگزار شود بمنظور ضرورت رعایت نکات بهداشتی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا لغو اعلام می گردد.

حسینی افزود: قرار بود در این نمایشگاه‌ها کالاهایی همچون گوشت قرمز ، گوشت مرغ ، میوه، پوشاک، کیف و کفش و غیره عرضه شود که بدلیل لزوم رعایت موارد بهداشتی در خصوص جلوگیری از گسترش ویروس کرونا باعث شد تا برپایی آن‌  را لغو نماییم.

وی عنوان کرد: با توجه به لغو برگزاری این نمایشگاه‌ها بوشهر، هزینه‌های پرداخت‌شده برای غرفه‌ها از طریق اتاق اصناف مرکز استان به متقاضیان بازگردانده خواهد شد و نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اعلام کرد: تدابیر لازم برای توزیع کالاهای اساسی طرح تنظیم بازار، برنامه‌ریزی فروش فوق‌العاده و همچنین تخفیف قیمت برخی از کالاها نیز در ایام پایانی سال ویژه نوروز پیش بینی شده است .

وی اضافه کرد: برنامه‌ریزی‌ لازم برای تأمین میوه شب عید استان شامل حدود ۸۰۰ تن میوه شامل ۵۰۰ تن پرتقال و ۳۰۰ تن سیب تأمین و ذخیره خواهد شده است که از طریق فروشگاه های مجاز با قیمت مصوب طرح تنظیم بازار توزیع خواهد شد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=113526

نظـــرات شمـــا