کد خبر : 113402       تاریخ : 1398/11/30 12:23:22
افشا می‌کنم اگر...!

افشا می‌کنم اگر...!

در اینجا، اما پرسش مهمی در برابر آقای امیرآبادی قرار می‌گیرد. اگر او به واقع چنین اسنادی را در دست دارد، چرا موضوع را برای پیگیری به مراجع مربوطه گزارش نکرده و افشای آن‌ها را به امری مربوط به موقعیت شخصی خود، مشروط کرده است؟

به گزارش «پیغام» به نقل از فرارو،احمد زیدآبادی در کانال تلگرام خود نوشت: طبق گزارش خبرگزاری فارس، احمد امیرآبادی فراهانی نامزد نمایندگی از شهر قم، در همایش انتخاباتی اخیر خود گفته است: "اگر یک‌بار دیگر تخریب را در رسانه‌ها و کانال‌های تلگرامی‌تان ادامه دهید چهارشنبه شب در مسجد طفلان مسلم تمام اسناد شرکت‌ها و اسناد مالی شما را برای مردم رو خواهیم کرد. "

گرچه در متن خبرِ خبرگزاری فارس، هویت مخاطبان آقای امیرآبادی آشکار نیست، اما آنچه کاملاً آشکار است این است که وی مدعی شده است اسنادی از شرکت‌ها و اموالِ مخاطبانِ موردنظر خود در اختیار دارد که اگر به قول او "یک بار دیگر تخریب را ادامه دهند"، چهارشنبه‌شب آن اسناد را رو خواهد کرد!

اسناد مورد ادعای امیرآبادی فراهانی منطقاً از دو حال خارج نیستند. یا اسنادی مربوط به فعالیت‌های عادی و قانونی‌اند که در این صورت تهدید به "رو کردن" آن‌ها عملی بی‌معنی و عبث است! یا اینکه به فعالیت‌های اقتصادی ناسالم و غیر‌قانونی و فساد‌انگیز ارتباط دارند که طبعاً افشای آن‌ها می‌تواند سبب پیگرد قانونی عوامل آن فعالیت‌ها شود!

در اینجا، اما پرسش مهمی در برابر آقای امیرآبادی قرار می‌گیرد. اگر او به واقع چنین اسنادی را در دست دارد، چرا موضوع را برای پیگیری به مراجع مربوطه گزارش نکرده و افشای آن‌ها را به امری مربوط به موقعیت شخصی خود، مشروط کرده است؟ به عبارت دیگر، معنی صریح سخنان آقای امیرآبادی این است که وی اسنادی از فعالیت‌های اقتصادی فاسد و غیرقانونی برخی افراد در دست دارد، که اگر آن افراد به "تخریب" شخص او ادامه دهند، دست به افشاگری خواهد زد و اگر از تخریب او دست بردارند، که در امان خدا خواهند بود!

این هم گویا نوع خاصی از ادعای مبارزه و مقابله با فساد است که در تاریخ بشر سابقه ندارد!


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=113402

نظـــرات شمـــا