کد خبر : 113312       تاریخ : 1398/11/26 09:26:28
 با این پیروزی به آینده امیدوار شدم
سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر:

با این پیروزی به آینده امیدوار شدم

پیغام: سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: واقعا به آینده امیدوار شدم و برای این لحظه خوشحالم.

 به گزارش «پیغام»؛ میشو کریستیچوویچ بعد از پیروزی ۳ بر یک مقابل ماشین سازی تبریز در نشست خبری بیان کرد: واقعا به آینده امیدوار شدم و برای این لحظه خوشحالم همچنین برای هواداران، سومین برد پیاپی تیم ما بود و خدا را شکر که همه باهم کار بزرگی انجام دادیم. بازی خوبی انجام دادیم البته در بخشی از بازی راضی نبودم. شانس‌های گلزنی هم از دست دادیم. ماشین سازی تیم خوبی است و بازیکنان با کیفیتی دارد.

او افزود: خدا را شکر می‌کنم که این بازی با برد تمام شد و برای دقایقی نگران بودم. خدا هم ما را حمایت کرد و شانس هم همراه ما بود و ۱۴ روز استراحت داریم و به بازیکنان قول داده ام که سه روز تمرینات را تعطیل می‌کنم. بعد از این تعطیلات لیگ، بازی‌های سخت ما شروع می‌شود و امیدوارم کاری را که شروع کردیم به خوبی تمام کنیم و در لیگ برتر بمانیم.

کریستیچوویچ در مورد اینکه نیمه دوم میانه زمین را از دست دادید، تصریح کرد: صادقانه باید بگویم که شرایطی نداریم که در تمام دقایق مسابقه حریف را پرس کنیم و روی آن فشار وارد کنیم. بازیکنانی مثل مشکل پور، شریفات مصدومیت‌های جزیی داشتند که نتوانستند این هفته با ما خوب تمرین کنند. نمی‌خواهم مقایسه‌ای بین بازیکنان تیم ما و سایر تیم‌ها انجام شود. بازیکنانم تمام تلاش خود را می‌کنند. قبل از حضورم در این تیم دو سه مربی ایرانی فکر می‌کردند نمی‌توانند تیم را در لیگ برتر نگه دارند و ۵ بازیکن تغییر کردند و ۲ بازیکن دیگر سهمیه فیفا هم می‌توانیم بگیریم.

او عنوان کرد: نیم فصل اول فقط ۶ گل زده بودیم، اما اکنون در سه بازی ۸ گل زده داریم. امروز خوش شانس هم بودیم و بدون تلاش برد صورت نمی‌گیرد امیدوارم بازیکنانم در آینده هم همین گونه باشند و با این روش به موفقیت می‌رسیم.

سرمربی شاهین در مورد اینکه مدافعان شما خیلی کند عمل کردند، گفت: می‌توانم بگویم این فقط مشکل تیم ما نیست و تمامی تیم‌های ایرانی خط دفاع کند، دارند. امروز می‌ترسیدیم از کرنر و اوت و ضربه ایستگاهی ضربه بخوریم می‌خواهم بگویم پیش از فصل باید بازیکنان خوب انتخا ب کنیم و مشکل را ما می‌دانیم و اکثر تیم‌ها با آن درگیر هستند و تلاش می‌کنیم مشکلات را حل کنیم.

کریستیچوویچ  در مورد اینکه می‌تواند تیم را در لیگ برتر حفظ کند، زیرا گفته بودی جادوگر نیستم گفت: من جادوگر نیستم و خدا می‌داند چه اتفاقی رخ خواهد داد. می‌توانم بگویم در تمرین آخر ناراحت شدم، زیرا برخی بازیکنان ایرانی نخواهند صدرصد توان شان را بگذارند و این مساله من را آزار داد و با یک تمرین خوب و با نشاط و جو همدلی می‌توانیم از شرایطی هم که داریم بهتر شویم.

او  ادامه داد: بیشتر اوقات خوب تمرین می‌کنیم ایرانی‌ها خیلی در مورد خداوند و روش خدا صحبت می‌کنند، ولی من فکر می‌کنم اول باید بیشترین تلاش تان را بکنید و بعد از خداوند کمک بخواهید و بگویید من همه کار را انجام دادم. برخی بازیکنان خوب تمرین نمی‌کنند و بعد می‌گویند خدا به من کمک کن. با تمرین خوب و حمایت خدا انشاالله در لیگ می‌مانیم. باید از فرامرزی هم تشکر کنم مشکل تمرین در کمپ شهرداری داریم، اما اینجا زمین تمرین خوبی داریم و این خیلی مهم است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=113312

نظـــرات شمـــا