کد خبر : 113237       تاریخ : 1398/11/16 12:43:56
 نمایشگاه دستاوردهای سازمان‌های مردم نهاد در استان برگزار می شود

نمایشگاه دستاوردهای سازمان‌های مردم نهاد در استان برگزار می شود

پیغام: سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای سازمان‌های مردم نهاد در شهرستان‌های ده‌گانه استان بوشهر خبر داد.

به گزارش «پیغام»؛محمد مظفری در حاشیه برگزاری نمایشگاه دستاوردهای سازمان‌های مردم نهاد گفت: سازمان‌های مردم نهاد در استان بوشهر جایگاه خودش را به خوبی پیدا کرده و امروز شاهد نقش آفرینی مردم در توسعه همه جانبه استان در قالب سازمان‌های مردم نهاد هستیم.

وی افزود: با استقبال خوب فعالان حوزه‌های مختلف در کنار رشد کمی سمن‌ها در استان بوشهر شاهد حضور پررنگ و تأثیرگذار سمن‌ها در حوزه‌های مختلف به‌ویژه در حوزه‌های اجتماعی هستیم.

سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر با بیان اینکه فعالیت‌های سمن‌ها در استان باید به اطلاع مردم برسد، افزود: برای همین تصمیم گرفته شده در تمام شهرستان‌ها نمایشگاه دستاوردهای مردم نهاد برگزار شود.

مظفری گفت: شهرستان دشتی از جمله شهرستان‌های فعال در حوزه سمن‌ها است و امروز شاهد نمایشگاه دستاوردها در این شهر با حضور استاندار بودیم.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه علاوه بر معرفی سمن‌ها و نوع فعالیتشان به مردم برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری نیز برگزار می‌شود افزود: استقبال مردم شهر خورموج از نمایشگاه سمن‌ها بسیار عالی بود.

مظفری اضافه کرد: در سایر شهرستان‌های استان نیز تا پایان اسفند ماه نمایشگاه دستاوردهای سازمان‌های مردم نهاد برگزار خواهد شد.

 

  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=113237

نظـــرات شمـــا