کد خبر : 113204       تاریخ : 1398/11/15 11:38:10
اردوی تیم ملی قایقرانی آب‌های آرام بانوان در دیلم برگزار شد

اردوی تیم ملی قایقرانی آب‌های آرام بانوان در دیلم برگزار شد

پیغام: اردوی تیم ملی قایقرانی آب‌های آرام بانوان جمهوری اسلامی ایران با حضور هشت ورزشکار در بندر امام حسن شهرستان دیلم برگزار شد.

به گزارش «پیغام»؛ سرمربی تیم ملی قایقرانی آب‌های آرام بانوان کشور صبح سه‌شنبه در حاشیه دیدار با مسئولان گناوه اظهار داشت: پنجمین مرحله از اردوهای تیم ملی قایقرانی بانوان کشور در بندر امام حسن شهرستان دیلم در حال برگزاری است.

مهسا مجللی افزود: هدف از برگزاری این اردوهای آمادگی برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ است.

وی گفت: مسابقات آسیایی و کسب سهمیه المپیک همزمان در کشور تایلند از ششم تا نهم فروردین سال آینده برگزار می‌شود.

مجللی یادآور شد: در این اردو ۸ ورزشکار از استان‌های مختلف هرمزگان، خوزستان، گیلان، همدان و تهران حضور دارند که ۵ نفر در بخش کایاک و سه نفر در بخش رکانو پارو می‌زنند.

وی تصریح کرد: بعد از این اردو، تیم ملی قایقرانی بانوان کشور اردویی را در تهران برگزار خواهند کرد و پس از آن تیم ملی قایقرانی بانوان کشور عازم مسابقات آسیایی خواهد شد.

وی اضافه کرد: به منظور استفاده از همه ظرفیت ورزشکاران علاقه‌مند و مدعی رشته قایقرانی کشور آخرین تست در مجموعه ورزشگاه آزادی تهران در ۷ اسفند ماه برگزار خواهد شد که پس از آن از بین افراد برتر لیست نهایی تیم بسته خواهد شد.

وی از مهمان نوازی و همکاری مسئولان و دست اندرکاران ورزشی در استان بوشهر که در برگزاری این اردو و فراهم کردن امکانات این تیم همکاری کردند تقدیر کرد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=113204

نظـــرات شمـــا